Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szinte ugyanúgy nézek ki,...

Szinte ugyanúgy nézek ki, mint a nagybátyjám fiatalkorában. Ez azt jelenti hogy nem is vagyok egyedi, pótolható vagyok a rokonaimmal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Vagy ő az apád. Hihihi.
2019. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Minden ember egyéniség, saját érzésekkel-gondolatokkal, ez nem pótolható kinézettel, hasonlósággal.
2019. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem
2019. jan. 4. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
De csak "szinte" nézel ki úgy. Bizonyos gének domináns tulajdonságokat hordoznak, tehát elnyomják a recesszív gének hatását, de persze ez csak statisztikai valószínűség, azaz csak sok utód esetén lenne kimutatható embernél.
2019. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak a külsőségekre utalsz a kérdéseddel, akkor vigasztaljon a tudat, hogy feltehetően tovább élsz, mint a nagybátyád. Egyébként nem értem, ez téged miért zavar. Mivel egy generációkülönbség van köztetek, más körökben mozogsz, attól még lehetsz egyedi, gondolom, nem látnak benneteket 0-24-ben együtt.
2019. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

És a kétpetéjű ikrek mit szóljanak?

Ez csak a genetika, minden ember egyedi, és utánozhatatlan valamilyen módon. Értékesebb,mint a gyémánt vagy akármilyen drágakő,hisz akárhogyan is keresed,még egyet nem találsz belőle. És minél kevesebb van valamiből annál értékesebb.:)

2019. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egypetéjűek a fénymásolatok.
2019. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,bocsánat, elírtam..
2019. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a külsőségektől lesz valaki egyedi, hanem a belső értékeitől (esetleg annak hiányától).

Mindenki pótolható bizonyos dolgokban, ugyanakkor mégsem. Pl. bárki tudhat mondjuk ugyanolyan jól gépelni, énekelni, zongorázni stb. mint te, ezekben pótolható vagy. Szüleidnek te vagy a gyermeke, ebben nem helyettesíthet és pótolhat senki (nagybátyád főleg nem!) - jó esetben.

Javaslom elolvasásra Kosztolányi Dezső: Halotti beszéd című versét. Nagyon jól kifejezi ezeket.

2019. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két dolgot jelent:

- A genetika működik

- Hülye vagy

2019. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!