Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mások is vannak úgy, hogy...

Mások is vannak úgy, hogy egyetlen családtagjukkal sincsenek kapcsolatban szinte?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy a Facebook világában, amikor bármikor írhatunk egy hellot egymásnak ez ciki, de anyuékon kívül senkivel se vagyok kapcsolatban. Senkire sem hasonlítok, semmilyen téma nem lenne, és tudom, hogy önző vagyok, de a sablon Hogy vagy? Mizu? Van-e pasid? kérdéseket sem másoknak nem szeretem feltenni, sem én nem szeretek ezekre válaszolni, borzalmasan semmilyen, érdektelen az egész. Meg alapvetően magányos farkas típus vagyok, azontúl, hogy lelki támaszt nyújtok bárkinek, aki vágyik rá, meg jól elvagyok a barátnőimmel, nagyon unalmas embernek tartom magam, meg elvont vagyok, könyvekről, filmekről sosem tudtam beszélgetni. Egyszerűen nekem nem téma általában egyik ilyen élmény sem, magamban megélem és ennyi. Különben is animés vagyok, ami meg gyakorlatilag egy szubkultúra.


Párkapcsolatom sem volt soha, mert tényleg azt érzem, hogy nálam milliószor normálisabb lányok vannak. A rokonokkal is így vagyok, legyenek jóban azokkal, akik jobban hasonlítanak rájuk. Momentán én vagyok az egyetlen, aki egyetemre jár pl. Mindenki más olyan szakmát választott, ami egyben a hobbija is, én sosem voltam elég tehetséges rajzból, hogy kezdjek vele valamit, de nem is bánom egyáltalán.


A legjobban az fáj, h még a nagymamám sem keresne soha, elvárja, h mi hívjuk, kicsit már zizi szegény, anya viszont nem adja oda a számát. :( Pedig régen rengeteget voltunk együtt...



2019. ápr. 18. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem igazán ismerem a rokonságot. A mamáék még mindenkivel tartották a kapcsolatot, apám meg anyám már abszolút senkivel. Sosem voltak családi összejövetelek, de még csak szimpla kávézás sem. Anya unokatesójával tartották a kapcsolatot kb 7 éves koromig, azoknak az egyik lányuk az osztálytársam is volt, de a lánnyal sem voltam szoros viszonyban, eléggé különböztünk. Ha a nagyapám és apám elhalálozik magam fogok lenni.
2019. ápr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én egy 15 éve látott unokatesómmal készülök beülni egy kávéra valahol Pesten (itt lakunk mindketten), de k...va kínkeservesen szervezzük meg ezt is. Pedig gyerekkorban azok a nyarak a nagymamánknál...! Mindig együtt voltunk.
2019. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apai ágon meglehetősen nagy a rokonság, legalább 20 unokatestvérem van. Legutóbb minimum 2-3 éve találkoztam egyikükkel, azóta eggyel sem. Apámat se láttam vagy 2 hónapja.
2019. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magány nem ugyanaz, mint az egyedüllét.

Nem kellenek társak, ha egyedül tudsz élni.

2019. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a nagyszüleim még tartották a kapcsolatot a rokonokkal, pedig azok az ország túlsó felén éltek. Levelezés, később telefon, minden évben legalább 2-3szor "haza"mentek néhány napra(az én nagyszüleim költöztek el, kb. minden rokonuk ott volt). A szüleim már kevésbé, igazából a saját testvéreiken kívül a távoli rokonokkal 5-6 évente ha találkoznak, esetleg karácsonykor egy pár mondatot beszélnek telefonon.

Én sem tartom senkivel a kapcsolatot különösebben,a távolabbi rokonaim szinte nem is ismerem, a szüleim testvéreivel és az egyik unokatestvéremmel kb.évi egyszer összetalálkozunk, de pl.másik unokatesóim vagy 5 éve nem láttam.

2019. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tartom. A nagynénémet felhívom néha, de találkozni vele sincs kedvem. Untatnak. Más világban élnek, más dolgok érdeklik őket. Kevés a szabadidőm minek töltsem olyanokkal akikkel csak kínlódnék?
2019. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátait megválaszthatja az ember, a családját viszont nem. :) ez egy jó mondás.
2019. ápr. 20. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Miota kulfoldon vagyok azota nehez veluk beszelni de amig szuleimnel laktam addig apam reszerol valo kozeli unokatestverekkel tartottam a kapcsolatot, szuleim meg most is tartjak. A tavoli rokonokkal nem tartjuk.

Anyam reszerul 1 valakivel tartjuk a kapcsolatot de csak evente 1-2 alkalommal latjuk oket.

Anyam batyja elhagyta a csaladjat tobb mint 10 eve es azota se vele se unokatesommal nem tartjuk a kapcsolatot. Anyam unokatestvereivel sem tartjuk a kapcsolatot, en alig ismerem oket, ok meg nem is ismernenek fel engem egyaltalan. Vannak olyan rokonok akik dedoreganyam testvereinek a gyerekei, unokai de nem is ismerem oket.

2019. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!