Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigység lehet az oka, hogy...

Irigység lehet az oka, hogy nem kérdez arról milyen volt álmaim nyaralása?

Figyelt kérdés

Nálunk a családban szokás elmenni a másikhoz ha egy hosszabb útról jött haza. Mindig is így volt. Égekig spóroltunk a menyasszonyommal egy Miami nyaralásra, 3 hétre. Miután hazajöttünk, a testvérem felénk se nézett, hiába hívtam nem jött el és nem is ért rá. A többiek eljöttek, ő nem. A legközelebbi találkozásnál azt se kérdezte mi van, azóta se. Ha bárki (pl Anyánk) szóba hoz bármi amerikait, azonnal kimegy cigizni.

Határozottan nem dicsekedünk, főleg nem családon belül. Mi is örömmel hallgattuk végig, hogy ő Indiában hogyan motorozott egy hátizsákkal hetekig. Meg az összes többit, legyen az akár egy Balatonozás.

Mostanában nem megy olyan jól az élete, a barátnője miatt soha nem mennek sehova, mert ő nem szeret menni, plusz akkor adtak ki egy csomó pénzt autóra.

Szerintetek is irigykedik?


2020. máj. 25. 17:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csupán nem érdekli. Sokaknak nem érdekes uticél az USA
2020. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Savlekotő ***** válasza:
89%
Nem irigy inkább csalódott,nem érzi jól magát a saját helyzetében,párja miatt le kell mondani utazásról ez frusztrálja ezért megy ki hogy ne hallja a te élményeidet. Ez ennyi.
2020. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
40%
Nekem a legjobb barátom került pár napig amikor vettem egy 5 éves E-osztályú Mercedest. :(
2020. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Frusztrálja, de persze irigykedhet is. Egyszer kerdezz ra...
2020. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Te azt hiszed korulotted forog a nagy vilag! Nem izgatja az usa..ennyi. Nem merges rad nem utal titeket. Csak te azt hiszed neki az is fontosnak kene legyen hany darabban sz#rtal reggel bocs de ez nekem is fura. Oke jol ereztetek magatokat ennyi. Az o elete nem errol szol. Mit vartal majd felredob mindent es ott vergodik h mutassatok tobb fotot vagy miii...
2020. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nálunk szokás meghallgatni a másik nyaralási élményét. Engem se izgat a koszos Gangesz, de örömmel meghallgatom. Ahogy a tihanyi és svédországi nyaralásaikat is. Nálunk ez így megy. Sőt Anyánk éves hévizi kirándulását is minden évben meghallgatjuk pedig nem sok minden történik ott évről évre.
2020. máj. 25. 19:04
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Minden evben ugyan oda..:( Jo hat neki meg nem az a szokas mar h titeket hallgat.
2020. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Ennyiből nehéz kitalálni, hisz nem ismerem se a testvéred, se téged, de két kijelentést is teszel, ami arra enged következtetni, hogy most mással van elfoglalva: "Mostanában nem megy olyan jól az élete, a barátnője miatt soha nem mennek sehova"


Ha én rossz passzban vagyok, akár hetekig is szüneteltetem a kommunikációt, még közeli barátokkal is. Igaz, ahhoz nagyon rossz passz kell...

2020. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te tolod ezt túl. Azt hiszed, mindenki a ti nyaralásotokkal van elfoglalva.
2020. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk ez volt, csak nem a tesókkal, hanem párom családjával. Nekem Spanyolország volt az álmom. Nem is érdekelte őket, képeket se akartak nézni, pedig tényleg szép helyeken jártunk. Kb az jött le, h én anyagi csődbe vittem a fiúkat, mert nem volt kocsija és én vagyok az oka. Hozzáteszem én nem dolgoztam akkor, de fizettem bele kb 40-60%-ban fizettük (ő 60) + én szerveztem le, rohangáltam befizetni stb.
2020. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!