Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám kiszedni belőle,...

Hogyan tudnám kiszedni belőle, hogy mi a problémája?

Figyelt kérdés

Nővérem fél éve összeköltözött a barátjával és valahogy azóta megváltozott. Nagyon ritkán beszél velünk, szinte alig tartjuk a kapcsolatot.

Múlt hétvégén elmentem hozzájuk és pár órát náluk töltöttem, de szinte csak én beszéltem, ők meg alig szóltak hozzám. Sőt, úgy vettem észre, hogy konkrétan kényelmetlen nekik, hogy ott voltam, csak nem szóltak miatta.

Hiába kérdezem, hogy miért ilyen rosszkedvű állandóan és miért nem beszél velünk, sosem ad rá normális választ, mindig azt mondja, hogy nincs semmi baja, ne kérdezősködjek már állandóan stbstb. Pedig elég egyértelmű, hogy valami nincs rendben vele, és nem tudni, miért nem mondja el senkinek.


2020. nov. 2. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Drogoznak.
2020. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
a pasija terrorizálja..? megtiltja, hogy veletek kapcsolatban legyen? vagy teherbe akar esni, de nem jön a baba? nincs pénzük..?
2020. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem vettél észre szùrás nyomokat a karján?Ismét kezd divatba jönni az intravénás úgy látom:/
2020. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a srác elvadítja őt tőletek. láttam már pár ilyet a környezetemben sajnos
2020. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Meghívtak, vagy magadtól mentél? Lehet, hogy más programjuk volt, vagy összevesztek előtte.
2020. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Munkaidőben tud a nővéred nyugodtan telefonálni?

Ha igen, akkor hívd fel hétköznap, mikor munkahelyén van. Kérdezd semleges témákról, hallgasd mennyiben más a hangszíne, hangulata, mint mikor párjával fogadott téged. Esetleg óvatosan rákérdezhetsz, jól érzi-e magát a férfival közös otthonában. Végül mondd neki azt, hogy ha bármikor lelki támaszra lenne szüksége, te állsz rendelkezésére, de nem kívánsz kéretlenül beleavatkozni az életébe.

Értelmes ember ennyiből ért. Aztán majd előbb-utóbb kiderül, mi van emögött.

2020. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megint az #1-es legjobb 😂😂
2020. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, majd egyszer elmondja... Nem biztos, hogy veletek van gondja. De az is lehet, hogy nem volt mellettetek, most meg örül annak, hogy eljött végre onnan. Az is lehet, hogy kifogott egy nárcisztikus pasit, aki most ellenetek "neveli".


Szerintem hagyjátok egy kicsit ülepedni a dolgokat. Előbb utóbb kiderül, hogy mi a valódi ok.

2020. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy vaditja el megis? #4 !? A kerdezot se ertem minek jar oda ha nem hivjak. Hogy hogy elvaditja? Lehet megmondta neki hogy ne a teson logjon hanem kettesben lehessenek.
2020. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 mittudomén, én nem csinálok ilyeneket, így a módszereket se ismerem.

"Lehet megmondta neki hogy ne a teson logjon hanem kettesben lehessenek"

igen, pl pont úgy hangzik, amivel el lehet tolni a másiktól a saját családját. és ez nem egészséges. "Nagyon ritkán beszél velünk, szinte alig tartjuk a kapcsolatot" mégse menjen oda a tesó?? folyton egymás nyakán lógnak, de egy pár órára se kommunikáljon egy családtagjával? mi ez ha nem mérgező??

2020. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!