Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem gratulált? Hogy...

Miért nem gratulált? Hogy viszonyoljak ezek után nővéremhez?

Figyelt kérdés

Párom eljegyzett, így a közösségi oldalra is felkerült.


Fbn osztogattott meg dolgokat szóval látta,de direkt kitettem a napomhoz, persze megnézte és az ő élettársa is.

Egyik se gratulált.


Gondolom bántja, mert ő a párjától nagyon akart már gyűrűt meg lagzit, meg saját házat. ( Csalja a párja folyton és ezt tudja tesóm + van 2 gyerek is)



Ên tavaly előtt vettem önerőből+ hitel egy házat, hiába hívtak házavatóra cseszett jönni.


Bezzeg engem mamám folyton cseszeget, hogy én menjek hozzájuk meg legyünk jóban.


Én mindig viszek a kicsiknek is ruhát, meg csokit, elviszem fagyizni. Szülinapomra adott egy övet amit egyébként kb 3 éve vett.( Az kis gumis flitteres)


Nővérem meg képes volt apánk hagyatékiján a temetési költség felére nyújtani a markát holott az egészet én fizettem senki egy forintot nem adott bele a családból.



2020. nov. 30. 09:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nem Facebookról szerette volna megtudni, hanem tőled.
2020. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanerre gondoltam, mint az első.

És ehhez kapcsolódik, hogy ő nem fb-on szeretne gratulálni, hanem majd személyesen, ha találkoztok.

Pl. én sose írok ismerőseimnek a fb-on szülinapjukkor. Én nem a fb közönségének akarom mutatni, hogy gratulálok xy-nak. Hanem neki! Felhívom, írok neki üzenetet, vagy személyesen köszöntöm meg.

2020. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
90%
Kiírsz egy kérdést,majd kifejted milyen gáz a kapcsolatod a tesóddal,végig fröcsögsz róla. Szóval te magad leírod milyen rossz a kapcsolatotok,ezzel meg is válaszoltad a kérdést. Ezért kár volt kiírni a kérdést,hogy szapulhasd a tesódat.
2020. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
80%

"Nővérem meg képes volt apánk hagyatékiján a temetési költség felére nyújtani a markát holott az egészet én fizettem senki egy forintot nem adott bele a családból."


Hát ez meg hogy lehet? :)


A többivel nem foglalkozom, mert álprobléma.

Nyilván jó szar köztetek a kapcsolat pro és kontra, tehát nagy meglepetésként nem érhetett, hogy nem gratulált.

Szerintem kettőtök viszonyában ez a legkisebb probléma.

2020. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
87%

Egy fb posztra én se gratulálnék


Majd ha lesz az illetőben annyi, hogy személyesen vagy legalább telefonon közölje, na akkor igen.

2020. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim válasza:
78%

Ha most azt szeretnéd, hogy együtt szidjuk veled a tesódat, akkor sajnálom, ezt nem tőlem fogod megkapni.

Mellesleg lehetne annyi benned, hogy nem a facebookon közlöd vele az eljegyzést, hanem mondjuk személyesen, akkor előfordulhat, hogy még gratulál is.

A helyedben inkább azon gondolkodnék el, hogy egyáltalán miért számít ennyire egy feltehetően üres gratuláció, nem inkább a saját boldogságomra kellene-e koncentrálni.

Kicsit olyan, mintha csak azért mondtál volna igent, hogy kitehesd a FB-ra, meg utána várd a tesód irigykedő reakcióját.

Azért sok boldogságot! (Mosmá biztos jobb, hogy én legalább gratuláltam!)

2020. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
80%
Hat nalunk ez ugy volt, hogy amikor a parom megkerte a kezem, ő a saját csaladtagjait hívta fel, én mebb az én családom tagjait, hogy elmondjuk. Nekik épp nem a Facebookrol kell megtudniuk....
2020. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg azért mert állandóan hencegsz,hogy neked mennyivel jobb.
2020. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Ki henceg? :) Nem én tehetek róla, hogy őt csalja a párja füvel fával és vele marad mégis .


Mégis hogy máshogy mondjam el? :D 200 KM-EL odébb elmegyek a 2 gyerekhez vírusba csak hogy ahogy mondjátok hencegjek?



" Nekik épp nem a facebookról kell megtudniuk" de nekem azt igen, mikor terhes, meg megszületett meg a keresztelőt ( amire engem kértek fel mellesleg)



Én csak úgy viselkedek vele ahogy ő velem. Amilyen az adj Isten...



Senki nem ver semmit az orra alá, mert sose mondtam el neki semmit csak mamámtól hallja a dolgokat.

2020. nov. 30. 10:17
 10/71 A kérdező kommentje:
4-es kérdezd meg tőle ezt hogy gondolta. Hogy ő majd + pénzre tesz szert engem meg mínuszba vág... Épp kijött a temetési költs. Kb 4 eft/ fő maradt..
2020. nov. 30. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!