Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hülyét csináltam magamból...

Hülyét csináltam magamból Karácsonykor (azt hittem én is kapok ajándékot)?

Figyelt kérdés

Már 2 napja nagyon zavarban érzem magam, szégyellem magam. Az történt, hogy az öcsém elhívott magukhoz Karácsonyra. Ő Anyánkkal nőtt fel az új pasijával az USA-ban, nagyon jó anyagiak között. Én Apámmal maradtam csóróságban (ez volt a megállapodásuk a váláskor és Anyám szerint én már pont amúgy is 14 voltam és nem illeszkedtem volna kint be). Anyám egy ideig küldött pénzeket de aztán az új férj megtiltotta neki. Én nem vittem sokra, nem igen törődött velem Apám, egyszer se kérdezte, hogy tanultam-e például. Gyári munkás lettem, mire összeszedtem magam és kapcsoltam, már eltelt jó sok idő, most tanfolyamra járok online, de nem leszek már hú de nagy valaki szerintem. Az öcsém a legjobb iskolákba járhatott, informatikus lett, startup cég alapítására költöztek haza múlt évben a feleségével.

A felesége amerikai, utál engem, lenéz. Azt hiszi, én egy link alak vagyok meg biztos alkoholista és drogos, mert nem tudja elképzelni hogy az öcsém egy gazdagságból jött, akkor én miért egy panelben lakok csóróként. Ő úgy képzeli, hogy én nem éltem a lehetőségeimmel és magamnak választottam ezt, biztos drogtanyákon töltöttem az időmet, hogy ide jutottam.

Elég kínos volt az ünnep, a gyerekeik se tudták ki vagyok. Odavittem 4db 2.000 forintos ajándékot, aztán PS5-öt meg magát vezető elektromos Lamborgini kiskocsit kaptak, stb. A legrosszabbul esett, hogy gyerekkorom óta gluténérzékeny vagyok, ezt tudta mindig is az öcsém, erre minden búzalisztesen volt meg olyan panírban, így semmiből nem tudtam enni egy falatot se. Elmondása szerint elfelejtette már ....

Ami miatt kínosan érzem magam, hogy vittem nekik egy 2.000 forintos bort, de nem fogadták el mert ők nekem semmit sem vettek. Majd az est végén odajött az öcsém hozzám és nyújtott felém egy iPhone dobozt szótlanul (mindegyiküknek az van amúgy). Teljesen azt hittem, hogy ezt én kaptam! Meg is köszöntem, el is érzékenyültem zavaromban. Majd gyorsan elkezdte mondani, hogy ja ez nem a tiéd, hanem a 6 éves gyereknek vették, majd ha megy iskolába akkor kell neki telefon és csak meg akarta mutatni nekem mert tudja, hogy szeretem az ilyesmit és biztos nem láttam még új iPhone 12-őt. Nagyon kínos volt, ég a pofám azóta is, másra se tudok gondolni, csak hogy ennyire hülyét csináltam magamból.


Szerintetek mekkora hülyeség volt ez? Hogyan érezzem magamat jobban? Kérjek bocsánatot? Nem tudok mit kezdeni ezzel a fura rossz érzéssel, újra-újra beugrik.


2020. dec. 26. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, minek mentél oda ehhez a gané alakhoz.

Én odaszartam volna a nappalijuk közepébe, a gyerekeknek meg trombitát és dobszerkót vittem volna.

2020. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben nem bocsánatot kérnék hanem a számukat is kitörölném a telefonomból.
2020. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk a történeted egyértelműen kitalacio, de mindegy. A mesebeli testver csinált magából hülyét, amikor 1, nem vett ajándékot a karácsonyra meghívott testvérnek, 2, magyarazat nélkül nyújtott oda valamit
2020. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom, hogy ilyen rossz volt a karácsonyod.

Jövőre ne menj.

2020. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Hany éves vagy?
2020. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
36%
Kamu már megin'
2020. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis történet, most kedvet kaptam én is kitalálni egy hasonlót. Nemsokára olvasható lesz.
2020. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Számomra érthetetlen, hogy miért hívtak egyáltalán. Feltehetőleg nem azért, hogy közösen karácsonyozzatok, mert akkor ők is vettek volna legalább egy tusfürdő csomagot neked, vagy előszedtek volna egy üveg bort a szekrényből.


Egyáltalán ne érezd rosszul magadat, jövőre próbálj meg másokkal karácsonyozni.

2020. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

8!


Senki nem hívta meg. Ez egy kitalált történet.

2020. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Siman hiheto sztori. Az usa pont igy mukidik
2020. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!