Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lesz4r a bátyám, mit kéne tennem?

Lesz4r a bátyám, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Régen még tök jó volt, mentünk együtt biciklizni, de mióta van egy csaja azóta minden nap vele van, és semmibe vesz. Most azt érzem, hogy tönkre akarom tenni a kapcsolatukat. Egyáltalán szabadna ilyennek az eszembe jutni? Nagyon fáj, hogy régen minden jó volt, most meg leszar, játssza a nagyfiút. És ez egyik pillanatról a másikra történt.

2021. febr. 19. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Hogyan tervezed tönkretenni a kapcsolatukat?😂
2021. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha lesz baratnod megerted.
2021. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatot ezer és ezer féle módon tönkre lehet tenni.
2021. febr. 19. 14:15
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Semmit, ugye tudod, hogy a bátyád valószínűleg egy nap el is fog költözni, talán megnősül és gyerekei is lesznek majd? Élni fogja a saját életét és a saját családja lesz neki a legfontosabb. Ez az élet rendje, most kezdődött el neki, ne csinálj semmit, ha csak nem akarod magadra haragítani.

Szakadj le a bátyádról, találd fel magad. Barátaid nincsenek?

2021. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Volt barátnőm, de sosem hagytam ott a bátyám, bármi van. Személy szerint nekem fontosabb a testvérem, mint egy lány, akivel bármikor félre mehet bármi, köztünk viszont nem igazán, vagy ha félremegy akkor sincs gáz mivel testvérek vagyunk.
2021. febr. 19. 14:16
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha így állsz hozzá akkor fogadd el hogy ez most egy ilyen idõszak neki.
2021. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
#5 akkor valószínűleg nem voltál igazán szerelmes.
2021. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerelmes, természetes, hogy a barátnőjével akar lenni többet. Ha viszont tönkreteszed a kapcsolatukat, valószínűleg azzal együtt a tiedet is a bátyáddal, mert nem biztos, hogy olyan könnyen megbocsátana.
2021. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De nem is az a gond, hogy akar lenni a barátnőjével. Az a gond, hogy átver mindig, hogy arra a napra nincsen találkozója, tudunk majd menni bicózni, erre mire hazaérek sehol nincs. Pedig egész nap azt vártam, hogy majd de jó lesz a délután.
2021. febr. 19. 14:23
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mondd el neki, hogy megérted, hogy szerelmes, de hiányoznak a közös programok, és örülnél, ha megint mennétek ide-oda, tartanátok tesód napot, ilyenek:)

Ha szereted a tesód, nem akarsz rosszat neki, és örülsz, ha boldog:)

Lehet neki fel sem tűnik, hogy hanyagol.

Azt el kell fogadni, hogy nem lesz veled annyit, mint régen, de szerintem az sem normális, ha valaki ennyire csak a másikért él, és nincs énidő. Bár ha a kapcsolatuk elején vannak, akkor még úgy ahogy természetes:)

2021. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!