Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beleszerettem a bátyám barátnő...

Beleszerettem a bátyám barátnőjébe...Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

1 hónapja vannak együtt. Nagyon szép lány :(


Bátyám 21F a barátnője 14L én 16F



2021. máj. 18. 17:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%
A bátyádnak úgy is csak egy-két menetre kell, utána bepróbálkozhatsz nála, bár hogy őszinte legyek, én simán lennék olyan bunkó, hogy elszeressem a lányt a bátyám mellől, aki úgy is csak kihasználná őt.
2021. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
27%

16 éves fiú nem fog elszeretni egy 21 éves fiútól lányt....

Főleg egy olyan kislányt akinek a nagyfiú kellett

2021. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%
Persze az nem helyes ha egy 21 éves 14 évessel jár, de a párkapcsolaot felrúgni az.. A morális értékrend a helyén van az oldalon.
2021. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
#22 Ez egyébként igaz... De egy próbát megér! :'D Saját magamat mindig előrébb helyezem, utána jöhetnek a görények(Jelen esetben a bátyó), azért annyira naivak ne legyünk, hogy komolyan elhisszük, hogy egy 21 éves fiúnak nem csak 1-2 menetre fog kelleni egy 14 éves naiv kislány(Ritka, ha nem).
2021. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
#23 Ez nem "párkapcsolat", én egy ilyet nem neveznék annak, max. szexkapcsolat.
2021. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
ÉS azt ti honnan tudjátok? Azért mert van rossz példa attól működhet. Nem minden hoszonéves csak dugni akar. Elég sok iylen kapcsolat működik azért , nem tudom miért csak a negatív példákat hozzátok fel. De még ha igaz is. Nem ez volt a kérdés. HA szexkapcsolat , ha nem , akkor is az őd olguk és nem szép kapcsolattörésre bíztatni a kérdezőt.
2021. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Laylah ***** válasza:
43%

16 évesen nekem 24 éves pasim volt, és nem volt szex (nem, petting és nyúlkálás sem). Nem tudom, mi ezen olyan elképzelhetetlen.

Kérdező, ha egy hónapja járnak, akkor te nem találkozhattál vele túl sokat, pláne nem beszélgettetek eleget ahhoz, hogy megismerd. Én arra szavaznék, hogy te nem vagy szerelmes a lányba, csupán tetszik neked, és elképzeltél hozzá egy ideális személyiséget, és ebbe az elképzelt személybe zúgtál bele. Kicsit olyan ez, mint egy sztárba belezúgni. :D Először tudatosítsd magadban, hogy amit elképzeltél, hogy milyen a lány, az nem feltétlen egyezik a valósággal. Ha nagyon el akarod venni a saját kedvedet, akkor képzeld el, ahogy bátyáddal szexel, például. Bár vannak olyan betegek, akiket a családi szex gondolata inkább beindít, de feltételezem, hogy te nem vagy ilyen. A másik pedig, ismerkedj gőzerővel, igyekezz nem foglalkozni vele. Ha hozzátok megy, menj el valahová, futni, haverokhoz vagy bármi.

2021. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
35%

#26 Ha anyámat verné az apám, vagy valami, az ő kapcsolatukat is simán tönkretenném, a bántalmazott fél jobban érdekel, mint az, hogy mi mennyire morális mások szerint, a jó legyőzi a rosszat(Igaz ez inkább a mesékben igaz, a valóságban már sajnos máshogy működik), és persze, hogy ennyire negatív vagyok, ha az ilyen "kapcsolatok" 99%-a úgy is csak kihasználásról szólnak, 100-ból 1 ilyen ha nem és működik is(Ahhoz mondjuk a srácnak nagyon éretlennek kell lennie). Az biztos, hogy nem fogok az ilyen szép mesék miatt elérzékenyülni sem máshogy nézni az ilyenekre, az hogy legális pedig a legkevésbé sem érdekel, XY helyeken 5-8 évesekkel is legális, és?(Ezt most egy másik válaszolónak küldeném inkább)


Ő dolguk? Ezt azért nem mondanám, vagyis lehet, DE ha pl. valaki öngyilkos akar lenni, az sem másra tartozik, mégis akinek van némi esze, szíve és hall vagy lát ilyesmit, az inkább próbál tenni ellene. Kár, hogy ilyenekből sincsenek már olyan sokan.

2021. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
27%
Szomszéd lánynak 36 éves palija van ,és 14 éves a csaj
2021. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Argloss ***** válasza:
22%

Sok ember van ezzel így, ha a másiknak párja van, akkor értékesebbnek tűnik, de ha nyomulnál rá és megcsalná veled a bátyádat, akkor mi lenne? Szívesen lennél együtt olyannal aki minden további nélkül belemenne ilyenbe? Van még nagyon sok szép lány ezen kívül is.


Szerintem nem kell a 14 éves lányt áldozatnak beállítani. Nyilván megvannak az előnyei egy idősebb srácnak, nem véletlenül választott a saját korosztályán kívüli személyt.

2021. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!