Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felnőttként milyen a kapcsolat...

Felnőttként milyen a kapcsolatotok az ellenkező nemű testvéretekkel?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány testvér, van már családom, gyerek stb.

Testvéremnek nincs senkije tudtommal. (34 éves)

Ha én nem keresem, akkor soha nem hív, nem ír.

Soha nem látogat meg minket.

Másnál hogyan vannak az ilyen dolgok? Milyen sűrűn keresitek egymást?


2021. júl. 27. 22:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Tudomást sem veszünk a másik létezéséről, és ez ebben az esetben így van jól.
2021. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem jó. Én 3 évvel vagyok fiatalabb a nővéremnél. Gyerekként még valahogy megvoltunk, de felnőttként mindketten nagyon megváltoztunk, mindkettőnk világa ég és föld. Nagyon nehezen bírjuk elviselni egymást, én kifejezetten gyűlölöm néha azt, ahogy viselkedik és megjátsza magát, engem meg lekezel, és emberszámba se vesz, csak mintha még mindig a h*lye kis öccse lennék. Ő meg talált egy viszonylag tehetős pasit, és ő tartja el. Teljesen máshogy él, és gondolkodok mint előtte. Néha muszáj úgy csinálnunk mintha jóban lennénk, de néha kiborul a bili, és hónapokig egymáshoz se szólunk neten se. Most halt meg anyukánk, ezért össze kellene tartanunk, de még most se megy, hiába próbálom erőltetni én, meg ő is, annyira irritáljuk egymást, hogy az hihetetlen. Lehet az lenne a legjobb, ha később megszüntetnénk a kapcsolatot egymással. Mert ez ilyen kényszerű, erőltetett dolog, ami egyikünknek se jó. Már egyikünk se fog változni valószínűleg.
2021. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy él. A többi nem nagyon érdekel.
2021. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem létező. Én se keresem, ő se keres engem. Azóta utál mióta megszülettem, mert osztozkodnia kellett a szüleink figyelmén.
2021. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Egy évvel ezelőtt megromlott, nem tudom, miért. Azóta nem beszélünk. Előtte nagyon jóban voltunk. Sajnálom, hogy így van.
2021. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
33 éves nő vagyok, van egy 30 éves öcsém. Hetente többször beszélünk, nagyon jó a kapcsolatunk. De a feleségèt is nagyon szeretem, vele is sűrűn találkozom. A férjemmel is nagyon jóban vannak, havonta 1x szervezünk közös programokat is.
2021. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs testvérem, de a férjemnek van egy húga (2 évvel fiatalabb). A kapcsolatukat semlegesnek mondanám, a szülőknél találkozunk csak.
2021. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

Én szerencsésnek mondhatom magamat ilyen szempontból.

Két bátyám van,mindketten jóval idősebbek nálam. Az egyik bátyám 31 évvel idősebb nálam,de mindig nagyon jó kapcsolatom volt vele. A másik bátyám 15 évvel előttem született,vele komplikált a kapcsolatom. Az apánk halálakor mindkét bátyám elvégezte már az egyetemet,saját családjukat alapították/saját családjukkal éltek,én viszont még csak negyedikes voltam. A fiatalabbik bátyám nagyon elfordult mindenkitől,és tőlem főleg. Az idősebb bátyám pedig mindent megtett,hogy jól érezzem magamat. A fiatalabbik bátyámmal 14 évesen beszéltem újra. Nagyon mély nyomot hagyott bennem,hogy így "elhagyott". A kapcsolatunk mostanra helyreállt. Beszélni mindennap beszélek mindkettőjükkel ,találkozni ritkán találkozunk,mivel az ország három különböző részén élünk.

2021. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
De "jó" olvasni ezt a sok rossz kapcsolatot, kicsit vigasztal, hogy nem csak a mienk ilyen viccesen tragikus. A húgom 39,én 42, a telefonszámát sem tudom, soha nem is tudtam, abszolút nem érdekel mi van vele, anyukámnál találkozunk pár havonta, jól vagy, jól, oké, kb ennyi mondanivalónk van egymásnak. Sohasem szerettem, mindig idegesített a létezése is. Mióta Ő él, azóta nekem nincs anyám, mert minden figyelem a húgomnak szólt. Valószínűleg ezért anyám sem érdekel, ritkán veszem fel neki a telefont, de akkor is lerázom, mert inkább idegesít.
2022. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%

Van egy öcsém és egy húgom. Öcsémmel kb. semmi kapcsolatom nincs már, de jobb is így. Miután lehúzott pénzzel és "elfelejtette" visszaadni jibb is így. A húgommal viszont jóban vagyok.


38/N

2022. febr. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!