Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális hogy a 14 éves húgom...

Normális hogy a 14 éves húgom perverz és olyan dolgokon szokott fantáziálni azzal a fiúval aki tetszik neki meg hasonlók...?

Figyelt kérdés

Nekem szokta mesélni🤔

22L



2021. aug. 5. 12:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Már bőven abban a korban van. Nem kisgyerek már.


Ha te 14 évesen már nem fantáziáltál szexről, akkor te voltál lemaradva.

2021. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Normálisnak teljesen normális csak ezt általában nem szokták elmesélni másoknak, főleg nem a nővérüknek.
2021. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Normális, hogy 22 évesen nem tudod leírni értelmesen amit szeretnél?

Egyébként meg tombolnak a hormonjai, igen, normális.

2021. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Naná hogy az . Mondjuk fura hogy mesél neked róla. (nem a rokonmániás vagy, csak most csajnak adod ki magad?)
2021. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
rokonmániás:)))
2021. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Minden tini ilyen, az mindegy hogy fiú vagy lány. Teljesen normális, ráadásul általában még tinédzserkorban is szokták elveszíteni.
2021. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Inkább az a fura, hogy ezeket elmeséli neked:D
2021. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#1 Hát szerintem 14 évesen korai, én 16 évesen kezdtem, de kinek mi.

#4, #5 Nemtudom hogy ki az, de nem én vagyok :)

2021. aug. 5. 12:39
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

#8


Én 15 évesen kezdtem, de már én is le voltam maradva. Az osztálytársaim már rég arról beszélgettek, hogy az osztályban melyik fiú helyesebb, kinek ki jön be, de én még le se sz@rtam az ilyesmiket. :D Mondjuk én nem csak fantáziáltam, hanem már masztiztam is egyből az elején. De pl a szűzességemet is csak 20 évesen vesztettem el. Minden egy kis fáziskéséssel következett be nálam. :D


12 éves kor után a tinikben már kezdenek felmerülni olyan kérdések, hogy "Milyen lehet csókolózni?", "Milyen lehet szexelni?", "Hogy kell masztizni?", s mivel párjuk még nemigen van (meg ha lenne is, túl szégyenlősek még általában a csókhoz/szexhez), így fantáziálgatnak.

2021. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

2

"Normálisnak teljesen normális csak ezt általában nem szokták elmesélni másoknak, főleg nem a nővérüknek."


Főleg nem még az internetre is ki írni

2021. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!