Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Családon belüli agresszió...

Családon belüli agresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Adott egy családi ház, amiben 2 testvér lakik.

Az egyiknek családja van, férje fia.

A másik egyedülálló nő és alkoholista/skizofrén ( szerintem ön és közveszélyes is,volt már öngyilkossági kísérlete,de előtte mindig bejelentette mit tervez)

2 éve heti szinten többször kell rá rendőrt hívni, mert ha neki olyan kedve van,bele köt a nővérébe és a családjába, van hogy baltával töri be az ajtajukat.

Több videó is van már erről, és hasonló támadásokról.

Mivel egy lakcímre vannak mindannyian bejelentve ezért elvileg nem lehet vele semmit kezdeni,de én ezt nem akarom elhinni,mert ma már egy fenyegetésből is baja lehet valakinek, akkor abból nem hogy tönkre tesz valaki idegileg egy családot, és terrornak vannak kitéve napi szinten?

Tettek már ellene feljelentést, de nem lett belőle semmi. Amikor a rendőrök úgy látják mentőt hívnak, elvitetik aztán másnap hazajön a kórházból.1-2 napig csendben van, aztán iszik és újra kezdődik az egész...

(A normális család aki ott lakik nem tudja kifizetni a másik testvért mert szegények, ráadásul a családfő nem kereső képes mert amputálva van 2 lába, így a fia van vele otthon ápolásin az anyuka dolgozik de csak minimálbért keres.Az önkormányzat nem tud nekik ilyen közlakást adni mert hosszú a lista)

Tehát most, hogy fel van vázolva a helyzet,valaki tudja kihez/mihez lehetne fordulni ilyen helyzetben?



2022. jan. 2. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi a kérdező, ha neki eddig ez jutott eszébe?
2022. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9.A rendőrök szokták hozzá kihívni a mentőt...felétek biztos máshogy mennek ezek a dolgokat,mert itt volt hogy lett beszélve a házi orvossal hogy utalja be,a válasz az volt,hogy kell a beteg beleegyezése.

Kurvára nem mentegetem magam, én kiirtam egy kérdést hátha tud valaki normális tippet adni mit lehet kezdeni ilyenkor...persze mindenki hibás csak az nem aki beteg.... úgy tűnik neked még nem volt hasonló helyzetben részed úgy hogy ne okoskodj ha nem tudsz okosat írni....igen dolgozik ha nem rugatja ki magát,voltak jó munkahelyei de valahogy mindig késztetést érez hogy elkezdje zaklatni a főnökét hivásban smsben,mert hogy azon a munkahelyen csak egyedül ő dolgozik,meg mindenkit beköp meg ilyenek, és ebből az van hogy ő az áldozat...12 éve megy ez a dolog, és egyre rosszabb a helyzet, és képzeld el vannak olyan emberek akiknek a pia az első és minden más le van szarva.

2022. jan. 2. 13:25
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
A skizofréniának van egy lefutási görbéje. Van egy szakasz, amikor még együttműködőek, aztán nem lesznek azok. Akiket én ismerek, egy idő után kivétel nélkül intézetbe kerültek. Az orvos valóban nem utalhatja be beleegyezés nélkül kezelésre, ezért kellene a gondnok.
2022. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Na igen nem ártana szakemberrel haladni tovább.
2022. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!