Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom (13 éves) e-cigit...

A húgom (13 éves) e-cigit vett magának, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem valami lángész, mert engem kért meg, hogy vegyem át a csomagot amíg ő suliban van. A csomagra ragasztott matricán ott van hogy xy ecig vapers. Rendes lesokkolt

Nem gondoltam volna róla hogy ilyeneket rendel, főleg úgy hogy a családban egy dohányos sincs

Tudom ezekben nincs nikotin, de nagyon sok olyat ismerek akik az ilyen mézes mázas ízesített cuccok után lettek dohányosok

Mit tegyek szerintetek?

(Olyanokat nem kérek hogy had csinálja amit akar, mert még ő sem tudja hogy milyen függőseget tudnak ezek okozni)


2022. jan. 11. 13:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Én megmondanám a szüleinknek.
2022. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel, te nem igazán tehetsz semmit, a legjobb lesz, ha szólsz a szüleidnek. Ebben az esetben készülj fel, hogy a húgod marhára fog utálni egy darabig, de ez a kisebbik rossz.
2022. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Pont nikotin van benne. Katrany nincs benne max.
2022. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Megbeszélném a szülőkkel, hogy tegyünk úgy, mintha beelőztek volna és ők vették volna át...
2022. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Jó sry, nem ismerem ezeket

Első kettőnek köszi

2022. jan. 11. 13:40
 6/34 anonim válasza:
54%

igazából pont az ellenkezőjét fogjátok ezzel elérni. Ugyanúgy fogja csinálni, mivel tiltással csak hazudni tanítod. Ha nem otthon, akkor máshol fogja megtenni.

Bár szerintem sem tesz jót, egy 13 évesnek főleg, az ilyen cigis dolog.

2022. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
6-os akkor hogyan lehetne lehozni erről a gondolatról?
2022. jan. 11. 13:48
 8/34 anonim ***** válasza:
18%
Ragaszd tele a szobáját daganatos tüdőfelvételekkel.
2022. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a korban nyilván csak tiltással, egy 2 évesnek sem kezded magyarázni, miért ne játsszon a gyufával, késsel stb.

Érvekhez kell egy bizonyos szellemi érettség.

2022. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem a hatos vagyok, de mutattok neki dohányos tüdőket, fogsort, stb. Honnan volt rá pénze egyáltalán? Nem adnék neki egy forintot se. 13 évesen még Harry Pottert néztem és olvastam, ezeknek meg már a cigin jár az eszük, undorító.
2022. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!