Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Létezik olyan, hogy tiszteletb...

Létezik olyan, hogy tiszteletbeli testvér/Nővér,húg/Öcsi, bátyó?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó haverom, akivel egymásra szinte testvérként tekintünk, semmi többként. Plusz mind a kettőnknek van párkapcsolata is. Ez a téma elkezdett kicsit jobban érdekelni, hogy a valóéletben létezik fogadott testvér. Esetleg normális az, hogy én tényleg tesós szinten kezelem a kapcsolatunkat. (ölelés stb.)

2022. febr. 6. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha nektek jo igy az persze.
2022. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Kényes téma ha ellenkező neműek vagytok

Akkor elfogadott ez ha gyerekkorotok óta ilyen közeli barátok vagytok.

De mielőtt egy párt választasz illik őt ebbe beavatni Legyen lehetősége eldönteni ezzel együtt neki így is jó lehet veled

Egyébként van ilyen nekem is van egy fogadott nővérem

Igaz testvér.

Sőt sok esetben egy idegennel kötött baráti kapcsolat önzetlenebb mint a vér kapcsolat

2022. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pót-unokahúgom van így, illetve én vagyok a bolond pótnagybácsija. Barátság, bizalom, támogatás stb.
2022. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
A törököknél ez a szokás, már ami nekem a sorozatokból lejött. Ott mindenki mindenkinek bátyám és nővérem.
2022. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem is van ilyen ember az életemben, tinédzserkorom óta olyan szinten számítunk egymásra, amilyen kapcsolatom a tényleges testvéreimmel sohasem volt. A bajban mutatkozik meg, hogy kire lehet számítani, nem a DNS a garancia.
2022. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Mit érdekel téged, kérdező, hogy le van -e papírozva ? Simán a testvéreddé fogadhatsz bárkit. Nem kell ezt lepapírozni. Ha te úgy érzed lelkileg, hogy a testvéred; akkor simán lehet az.
2022. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!