Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért találják az ikertesóm...

Miért találják az ikertesóm vonzóbbnak?

Figyelt kérdés
Van egy ikertesóm, és egypetéjű ikrek vagyunk mégis őt sokan vonzóbbnak találják, pedig alig van különbség köztünk és nem értem miért. L

2022. febr. 23. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás. Esetleg mert más öltözködési stílusa van.
2022. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyformán szépek vagytok. Nem tudok köztetek különbséget tenni.
2022. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Örülj neki, hogy nem kevernek folyton össze vele! A te egyedi kisugárzásod az, hogy kevésbé vagy vonzó. :D
2022. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül ezt nehéz megmondani, de a szépség szubjektív. Ne hasonlítgasd magad hozzá, mert bár a genetika befolyásol, két külön személy és egyén vagytok. Lehet korábban érő típus, de te is bizonyára gyönyörű vagy.

Miután elhagyod ezt a (a tesóm szebb mint én) butaságot és inkább csak magaddal törődsz, rájössz, Te magadban csodás vagy. Dolgozz magadon és építsd az életed.

UI: Mindenki akkor a legszebb, ha mosolyog, ápolt és elégedett.

2022. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek szerint mégsem vagytok teljesen ugyanoylanok.
2022. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt én sem értem, mi is egy szülőtől vagyunk és a húgom mégis szebb. F
2022. febr. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Más a személyisége

Biztos mind ketten gyönyörűek vagytok de lehet ő ehez valamiben többet tud hozzá tenni

Egyébként mindenkít úgy kell elfogadni ahogy van a maga mivoltában

Te is fogad el önmagad!

Benned pedig olyan dolgok vannak ami benne nincs!

2022. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ő hangosabb, figyelemfelkeltőbb, ezért könnyebben észreveszik. Vagy az a nagyon pici kinézetbeli-különbség épp elég ahhoz, hogy őt általánosságban szebbnek tartsák.
2022. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!