Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Remegek az idegtől

Mit csináljak? Remegek az idegtől

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem azzal ,hogy gépről írok mivel a testvérem most törte össze a telefonomat ,mert önteni merészeltem az inni valójából. A telefonom nem érzékeli az érintést meg zöld vonalak vannak a képernyőn . Piros az arcom is ,mert megpofozott párszor ,mértem a vérnyomásom 143/93 ami tök jó ,mert anyámat 150/90 -el vitte a mentő annak idején. Anya nincs itthon ,apa meg külföldön van . Annyira ideges vagyok ,hogy sírni se tudok tehetetlenségemben magamat pofoztam fel az előbb .
2022. ápr. 4. 07:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem kene mar a suliba indulni?
2022. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Te se vagy normalis....Magad pofozod fel? Amúgy ha tudod, hogy a testvéred igy reagal arra, ha az ő italabol iszol, akkor miért csinálod megis?
2022. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
Minek ittál az innivalójából?
2022. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 mantis religiosa ***** válasza:
24%
Elő a baseball-ütőt, aztán adj neki te is!
2022. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
150-es vérnyomás miatt senkit nem visz el a mentő.
2022. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%

2# “ Magad pofozod fel?”


Ezt mire írod?

2022. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Soha többé ne írj gyakori kérdésekre, látod mi megy itt a válaszoknál. Mindenki nagyon rosszindulatú.

Nem tudok neked segíteni, max annyit, hogy elmondom, hogy az a vérnyomás, ami neked van, még normális, biztos nem visz el a mentő.

2022. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

7-essel szemben: de, nyugodtan írj ki kérdéseket, aki tud és akar, úgyis próbál segíteni. Azzal viszont egyet értek, hogy sok rosszindulatú válaszoló van (ld. fentebb). Sajnos nekem is nagyon súlyos problémáim voltak a testvéreimmel, amíg külön nem költöztem tőlük, van akivel nem is nagyon tartom a kapcsolatot. Úgy tűnik, vannak születetten amorális emberek. Én azt javaslom (és elnézést kérek, hogy nem tudok mást), hogy koncentrálj a mielőbbi családtól megszabadulásra, beszélj pszichológussal. Vagy:


[link]

2022. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
A tesód nem normális, a teló pótolható, a vérnyomásod nem vészes. Gondolom, van előzménye is a történetnek.
2022. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Irány a pszichológus!


Amúgy marhára reális, hogy egy tinigyerek egy ilyen eset után egyből a vérnyomásmérője után kap... :-D :-D

2022. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!