Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljem le erről?

Hogy beszéljem le erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A tesómmal ketten lakunk egy házban rosszul bántam vele. Durván beszéltem vele a háta mögött is bántottam bevallom kihasználtam próbáltam ott megkeseríteni az életét ahol tudtam. Ezeket a dolgokat már megbántam és próbáltam javítani de a testvérem besokalt és a párjával össze akar költözni máshol. Egyedül nem fogom tudni fizetni ezt a házat és hiába kértem tőle bocsánatot hiába voltam vele kedves és hiába próbáltam helyrehozni mindent azt mondta hogy őt már nem érdekli sem az hogy fogom fizetni a házat a számlákat sem az hogy velem mi van és lesz és hogy betelt neki a pohár meg felejtsem el mert neki nincs testvére. Már tényleg megbántam az egészet. Hogyan hozzak helyre mindent?

2022. ápr. 17. 15:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Most se a tesód érdekel, csak az, hogy legyen aki fizessen
2022. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Tényleg bánom már. Rájöttem hogy szeretem a testvérem hogy jó ember és hogy most örökre elveszítem ha ezt komolyan gondolja
2022. ápr. 17. 15:52
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
És még a házból is el kell költözz..
2022. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
99%
Keress a helyére bérlőt. Kutyából nem lesz szalonna, ezek a hirtelen és drasztikus megvilágosodások nem szoktak sokáig tartani. Lehet, hogy most így érzel, de ez csak a félelem mondatja veled, valójában ez csak a sokk, hogy szembesültél azzal, bizony következményei vannak a tetteidnek. Ha visszaédesgetnéd testvéredet maximum pár hónap múlva ugyanott tartanátok, mint amikor ő besokallt.
2022. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Így jártál.
2022. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress helyette más albérlőt, vagy költözz kisebbe.
2022. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De nem is a ház az igazán lényeges hanem a testvéremmel akarom rendezni a viszonyom. De ő hallani sem akar rólam és hozzám vágta hogy gyülöl és az sem érdekli ha esetleg meghalok.. vele hogy rendezzek mindent?
2022. ápr. 17. 16:10
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Megérdemelted.


Most se a tesód érdekel, hanem a saját lakhatásod.


Remélem az utcára kerülsz.

2022. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%
7-es Idővel megenyhül, talán. Remélem legalább bocsánatot kértél!
2022. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

7# "vele hogy rendezzek mindent?"

Idő. Talán. Meg a tisztelet, ami láthatólag hiányzik belőled, hiszen a testvéred döntését szeretnéd felülírni, megváltoztatni, mert annyit is ér szerinted. Ilyen helyzetben semmilyen pluszt nem jelent, hogy egy anyától és/vagy egy apától származtok, ezt a tesó kártyát itt én már nem húznám elő a helyedben.

2022. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!