Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Legtöbbször milyen egy testvér...

Legtöbbször milyen egy testvéri kapcsolat, ha az idősebb testvér fiú, a fiatalabbik pedig lány?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Jó.
2022. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Legtöbbször nem tudom, én egy ilyen testvérpárt ismerek, semleges a kapcsolatuk. Normális testvérek, de nem túl közeli a viszony.
2022. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Most miért pontozzátok le a válaszom? 20 éves vagyok és van egy 17 éves húgom. Jó a kapcsolatunk.
2022. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
GyK-ne ne keress logikat, engedd el a pontozast, boldogabb leszel
2022. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jó kapcsolatom van a bátyámmal. Volt időszak amikor sokkal jobb volt vele a viszonyom, mint a nővéremmel, gyerekként is nagyon sokat játszottunk. Kamasz korunkban volt pár hónap mosolyszünet, most felnőttként megint jó a kapcsolatunk, amikor találkozunk még mindig úgy bolondozunk mint gyerekként
2022. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "legtöbbször" Van ahol uralkodó, erőszakos az idősebb, van ahol dédelgeti, védelmezi a kistesót: vagy szimplán tesz rá.
2022. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En kisebb koromban nem igazan jottem ki a batyammal, sokszor még ossze is verekedtunk. Igy idosebb korunkra viszont nagyon jo lett.
2022. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Kishercegnők az ilyen csajok. Úgy csimpaszkodnak a bátyuskába, a pasiba, akinek nem a puncijuk miatt kellenek, mint a kismajmok.
2022. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk nagyon jó. Igaz, hárman vannak: a legidősebb fiú és van két húga. Ráadásul elég nagy korkülönbséggel (8 és 12 év). Kicsiként is jó volt a kapcsolatuk, nyilván a szokásos piszkálódás náluk is megvolt. Mostanra meg már összenőttek, együtt buliznak, szerveznek programokat, vannak közös haverok is. Egymás párjaival is jóban vannak.

De ez nálunk van. Áltaánossában fogalmam sincs, nyilván van, ahol olyan mint nálunk, van ahol semleges és van ahol kifejezetten rossz. Pont úgy, mint egynemű testvérek esetén...

2022. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Általában itt mindig beindul a szoásos báty védi a hugát effekt, bár hozzá kell tenni, npvér az öccsét is ugyanigy védi általában
2022. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!