Hugom férje fura?

Figyelt kérdés
Hugomékhoz kellett költöznöm néhàny hétre, lakàsvàsàrlàs miatt még nem tudtam kóltözni. A férje mondta persze, nem gond, a hugom meg úgyis otthon van még a kicsivel. Közben a sógor hívogatta anyukàmat, hogy miért nem megyek hozzàjuk( több 100 km van), akkor nem tudok semmit intézni... Közben a sógor anyja elment anyukàmhoz, hogy màr elég, ne legyek ott tovàbb. Erről a hugom nem tud, félünk ha tudnà nagyon összevesznének...de nagyon rosszul esett, rögtön elmentem onnan, azóta is fura ez az egész.
2022. jún. 1. 19:46
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondta, ki segítsen hanem ők ...
2022. jún. 1. 19:47
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig laktál ott, amikor ezek történtek és mennyi időről volt eredetileg szó?
2022. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Hát öszintén szólva ha csak úgy beköltöztél hozzájuk, akkor ne csodálkozz, ha nem ugrál örömében!
2022. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én sem örültem, hogy a nyakukon voltam, nem terveztem, sajnos lassan mentek a dolgaim, annyi időről volt szó, amíg sikerül lakàst talàlnom. Megértem ha zavarta, csak mi3rt nem mondta, most màr elég. A hugom meg mindig hív, mikor megyek, miért nem alszom ott...màr haragszik érte, de nem merem neki elmondani miért....
2022. jún. 1. 20:02
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem fura, csak nem egyenes ember. Sunyi és gerinctelen. Nem mondja a szemedbe, hogy terhére vagy. Gyáva volt szólni, megmondani, hogy ne költözz oda, inkább a hátad mögött fúrt.
2022. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen termeszetes, ha zavarja, ha ott vagy, foleg ugy, hogy kisbaba is van a csaladban.

Ezen felul gondolom nem par hete laksz ott, hanem honapok ota, mert egy lakasvasarlas nem 2 perc, foleg, ha hitelt is kell felvenni.

Itt ebben egyedul az nem egy normalis dolog, hogy nem allt eled es nem beszelte meg veled.


Keress egy alberletet kerdezo, alapvetoen is ezt kellett volna tenni.

2022. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem:

1. Hugoddal beszélj, hogy nem-e terhes (értsd: nem problémás-e) számukra az, hogy ott vagy.

2. Ha problémás, költözz el, akár hotelbe, albiba,más ismerőshöz bárhova.

3. Ha belefér, akkor meg nyilván van egy rezsije annak, hogy ott vagy, egyezzetek meg egy összegbe, és azt rendszeresen fizesd. (Ne feledd, bárhol laknál, sehol a világon nem lenne ingyen!)

4. Ezek mellett is én ezerrel nézném a netet, kutatnék albi után.

2022. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Eleg fura a ferje! Utalom az ilyen embereket! Kerdezo, hugodbak miert nem lehet ezt igy elmondani ahogy tortent? Neki is vannak jogai , ne felejtsuk el! O nem egy kislany akinek a hata mogott anyospajti donthet , meg ez az idiota akihez ferjez ment!
2022. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi az annyi? Számszerűen.. egy hét? Egy hónap? Fél év? Negyed?
2022. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Sogorod bolond...
2022. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!