Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek bunkóság visszakér...

Szerintetek bunkóság visszakérni a testvéremtől a matracomat?

Figyelt kérdés
A bátyám két éve elköltözött albérletbe a barátnőjével és mivel én akkor kollégista voltam, anyukám egy szó nélkül odaadta neki a matracomat, amit még én választottam magamnak a párommal az Ikeaban 8 évvel ezelőtt és imádtam. Most én is elköltözök és vettem is újat, (nagyon hasonlót) de nem az igazi, faj rajta a hátam és a régit már nem lehet kapni. Szerintetek nagyon bunkosag ha mondanám nekik hogy adják vissza az enyémet és menjenek ok válasszanak maguknak újat ?

2022. dec. 5. 07:23
A kérdező szavazást indított:
Nem bunkóság, nyugodtan hozd fel neki
Igen bunkóság, válassz te új matracot
49 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem bunkóság, de tudod kinek kéne egy matrac, amibe más beleizzadt, szexelt meg minden...
2022. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Te választottad, vagy te fizetted?
2022. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes történet. Tehát anyad kivette a te ágyadbol csak úgy a matracot és oda adta a batyadnak. Te onnantól mégis min aludtal? Amúgy nem, eszembe nem jutna vissza kérni egy matracot.
2022. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Két év alatt böven elhasználódott, másrészt olyan matracon aludni, amit valakik több évig már használtak, igencsak beteg ötlet.
2022. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Engedd el.
2022. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pl. a Yatas-hoz és válassz egy neked megfelelő új matracot, ezt pedig engedd el.
2022. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Aki lepontozott, elarulja miért tette? Valahogy nem látom eletszerunek, hogy anyu kibeszi A gyerek ágyából a 6 éves matracot, hogy azt B gyereknek adja, aki épp elkoltozik. A gyerek onnantól a földön alszik vagy hogy kell ezt elkepzelni? Valaki vilagositsaon már fel.
2022. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Egy 8 éves matracot? Dehogy kérnék. Max megkérném, hogy had csekkoljam, hogy milyen puhaságú, hogy tudjak hasonlót választani.
2022. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Még jó hogy nem kérném vissza. Évekig nem hiányzott? Akkor most se kéne. Amúgy anyukád vette nem? Neked évekig nem kellett, miért ne adhatta volna oda a másik gyerekének ha az rászorult?
2022. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem bunkóság, de undorító. Tudod, kinek kellene már az a matrac, pfújj... Itt inkább anykádtól volt bunkóság, hogy a beleegyezésed nélkül odaadta. Neki kellene vennie neked egy új matracot.
2022. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!