Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kíván,mindig rosszat...

Miért kíván,mindig rosszat másoknak az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm és felesége,folyton ki beszélnek másokat hátuk mögött,múltkor is mikor átmentem hozzájuk,csak másokat szidtak,le néztek és rosszakat kívántak. Ami még gyomorforgatóbb,hogy személyesen, akiket hátuk mögött szidtak,azokkal jó pofiztak,és szó szerint nyaltak nekik. Nem értem milyen emberek ezek,ha egyáltalán lehet őket embernek nevezni.


Le néznek másokat,hogy mennyire rendetlenség van a házukba,hol ott pedig ők náluk van a legnagyobb rendetlenség


2023. jan. 12. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Másoknak meg téged beszélnek ki. Legyél ebben biztos.

Irigyek, primitívek.

Én az ilyen rokonokat hanyagolom.

2023. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez egy népszerű "sport", sokan művelik. Talán az áll a hátterében, hogy önmagunkat úgy is lehet fényezni, ha másokat a saját szintünk alá próbálunk lerugdosni, akár szavakkal.
2023. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Ők ilyenek. Ne beszélj velük. Én minden ilyen szarkeverő baráttal, munkatárssal, rokonnal megszakítottam a kapcsolatot.
2023. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de az unokatesód tök átlagos, az emberek legnagyobb része totál ugyanezt csinálja.
2023. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Önmagukkal, vagy párkapcsolatukkal nincsenek megelégedve és/vagy kisebbrendűségi komplexusuk van.

Aki bánt másokat, annak nagy valószínűséggel a saját életében kell(ene) rendet tennie, de ezt nem csinálja, attól próbálja jobban érezni magát, hogy másokat ócsárol...

Ha lennének tevékenységek, amelyekben örömüket lelnék, nem lenne szükségük ilyenre.

2023. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Te magaddal foglalkozol. Ok veled. Akkor ki is a hulye?:)
2023. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem tudom, hogy miért csinálják, de a négyessel egyetértek, a legtöbb ember tényleg ezt csinálja. Felnőttként valahogy méginkább folyton ezt látom magam körül, nem is merek barátkozni, pedig szeretnék.
2023. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Szar emberek, ennyi, nem kell őket se megérteni, se elfogadni és attól még, hogy rokonok, a kapcsolatot se kell velük tartani. Téged is minősít ám, hogy kikkel vagy hajlandó szóbaállni. Az meg garantált, hogy téged ugyanúgy elhordanak mindennek a hátad mögött.
2023. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen. Új városba kerültem, ahogy férjhez mentem, itt nem ismertem senkit, férjem egyik jó barátjának a felesége közeledett, úgy voltam vele, hogy jó lesz időnként beszélgetni, legyen. Neki már kamasz lánya volt, nekem kicsike, ez is adott alapot a beszélgetésekhez. Ami tény, hogy folyton a szomszédasszonyát szidta, pletykált róla, ő nem is tudja, hogy lehet úgy élni, ahogy az él, és milyen álszent a szomszédnő, de még fárasztó is, stb...stb....

Aztán egyszer a férjem átment hozzájuk, átvitt valami a barátjának. Mikor hazajött, kérdeztem, hogy Nóra (barát felesége) otthon volt? Erre mondja a férjem, hogy nem, éppen szálltak be a kocsiba a szomszédasszonyával nevetgélve, mentek valahova.

Akkor tudatosodott bennem, hogy valószínű rólam is leszedi a keresztvizet, ha vele beszélget. Azóta csak udvariasan a legszükségesebbeket mondom, és nagyon leredukáltam a találkozások számát. (És az a baj, hogy ez gyakori jelenség). Csak az ember abban az 1-2 emberben, aki a bizalmába férkőzik, úgy bízna..:(

2023. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Az okos emberek a terveikről beszélnek.

A buta emberek másokról pletykálnak.

2023. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!