Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Létezik olyan, hogy valaki...

Nagybikatok kérdése:

Létezik olyan, hogy valaki szégyelli a testvérét a munkája miatt? Akár meg is szakítja a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Hallottam egy ilyet a napokban. És ezt nem értem! Vagy én gondolkozom rosszul, de azért mert valakinek jobb a munkàja az letagadja a testvérét?AZ A LEGDURVÁBB, HOGY AMIKOR "BAJBAN" VOLT Ő VOLT AKI SEGÍTETT NEKI ÉS AHOGY ISMEREM AZ ILLETŐT MÉG EZEK UTÁN IS SEGÍTENE NEKI SZÓ NÉLKÜL HIÁBA LE NÉZTÉK....

CSAK ÉN GONDOLOLOM AZT, HOGY A MÁSIK OLDALRÓL EZ KICSIT DURVA?



2023. jan. 22. 07:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Öszintén szólva, ha a testvérem prosti vagy bünözö lenne, én is szégyellném.

A segítségét a múltban is csak akkor fogadtam volna el, ha nem tudok arról, hogy szerzi a pénzt. Tudatosan semmi esetre sem mentem volna bele ilyen helyzetbe.


Ettlk függetlenül, akár testvérem, akár nem, ha nem becsületes, tisztességes módon él, azt szégyellném és nem is tartanám vele a kapcsolatot.

2023. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt megérteném én is, ha így keresne pénzt és azért lenne. Itt konkrétan az van, hogy nagyon keveset keres, de becsületes!
2023. jan. 22. 07:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyen emberek, akik csak azért lenézik a másikat, mert nem gazdagok.


Én elvből ignorálom az ilyen tahókat - mert ezek felvágós majmok.

2023. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem munkája; plazmázás, parfüm, videojáték lopás boltokból és azok eladása. Tarhálás..meg hasonlók.


Egy ingyenélő parazita. Amíg velünk lakott mindig lopott tőlünk. 20 forintért szó szerint a kutyánkat megölte volna.

Nyilván letagadom az ilyen tisztességes, dolgos embert.

2023. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Kommentet nem értem! Hogy jött ez ide?
2023. jan. 22. 09:21
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Igen mostanság ez a trendi. Nálunk az van, hogy anyám és tesóm is leneznek bennunket. Az én gyerekeim erettsegi utáni képzést csináltak "csak" és itthon vannak. Tesóm lánya külföldön el. Igaz O sem fosulit végzett az angol nyelvvel boldogul. Anyám mindig csak róla akadozik. Aztán férjem szakmunkas /nem iszik, nem dohanyzik, szívből csinálja a szakmáját mert szereti./Tesóm is meg anyám is mindig igen lekicsinylo módon beszélnek róla. Mikor apamert volt mise bennunket nem tudattak. Testveremnek még az anyósa is ott volt. Létezik ilyen kérdező, nagyon is.
2023. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha hallottál ilyet, akkor ezek szerint létezik. Innentől nem értem a kérdést.
2023. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hallottam, de én ezt nem tudnám megtenni még akkor sem ha hajléktalan lenne.EZÉRT NEM AKAROM EZT ELHINNI ÉS MEGÉRTENI SEM!(ameddig nekem lenne hol laknom addig neki is)
2023. jan. 22. 10:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez meg hogy még az apukaja miséje....erre inkább nem is írok semmmit! Kegyetlenek az emberek szó szerint!!!
2023. jan. 22. 10:22
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Mit kell szégyellni egy amsik felnött ember döntésén?
2023. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!