Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéri féltékenység vagy...

Testvéri féltékenység vagy normális érzés?

Figyelt kérdés
Adott két lány testvér, akiknek gyermekük is van, egyiküknek 2 gyereke van, a kisebbik egy gyerekkel tanult, a nagyobbik a két gyerekét nevelgette a szülői házban. A nővér féltékeny a húgára mert tanult, okosabb, többre vitte, és a lánya is okosabb.
2023. jan. 28. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Kitalálom: Te vagy az "okosabb" és szidatni akarod a tesódat.
2023. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem rólunk van szó. :)
2023. jan. 28. 19:25
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Ja, hogy csak pletykafészek vagy, értem.
2023. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a féltékenység?
2023. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Foglalkozz a saját dolgoddal, pletykafészek! Az ilyenekbl lesznek a kiállhatatlan banyák öregségükre!
2023. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az én öcsém is okosabb nálam. Én nem vagyok féltékeny
2023. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Istenem ezek a kérdések annyira szánalmasak, komolyan akik ezeket kiírják, azoknak nincs egy barátjuk, anyjuk, szomszédjuk, bárki aki meghallgatná a hisztijüket, a kérdező számára is idegen emberek életéről? Nincs, inkább kiírják gyakorira, addig se kell a saját szánalmas életükkel foglalkozni. Jobb esetben kirobbant egy értelmes vitát, rosszabb esetben meg bénán van megfogalmazva, így még arra se jó. Nem baj próbálkozz még, hátha legközelebb összejön
2023. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szóvalnezba „pletyka feszek“ azért kérdezte mert... Lássátok ti is lentebb...


Kedves 19:52-es! Köszönöm a kérdést.


Mindkét csajszit kedvelem, és még szeretném őket érteni, és esetleg segíteni nekik. Mindketten rendesek, helyesek egyébként, különböző egyeniseggwl, de én így szeretem őket. Gyerekként nagyon közel álltak egymáshoz, de ahogy a kicsi tanult és így keveset volt otthon, eltavokodtak. Aztán elő jött ez a dolog és a nagyobbik már többször a fejéhez vágta a huganak a dolgot. A húgnak bűntudat van és próbálja pompenzálni az egészet. Mára már kicsit közelebb állnak egymáshoz újra, de ez a sérelem megvan.

2023. jan. 28. 20:19
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Hetes! Ha volt is, már elüldözték őket a hülye kérdésekkel!
2023. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
6,tudom,hogy ez önmagában nem alap erre. 7 és 9,ezért van az oldal, nem?
2023. jan. 28. 20:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!