Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém rettentő igénytelen,...

Öcsém rettentő igénytelen, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
Soha nem mos fogat, alig fürdik, nem tanul, stb. Ez nagyon rossz kamaszként...

2023. febr. 16. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Rakd tele a szobáját, ágyát bogarakkal, kukacokkal és mondd neki, hogy a tisztaság hiánya miatt sajnos megjelentek.


Szerintem változtatni fog! :)

2023. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem a te dolgod. Vannak szülei.
2023. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
"Fuj, mi ez a bűz? Ja, nyitva maradt a szád."
2023. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Fú esküszöm nálunk ugyanez van, 17 éves de rettentően igénytelen, van hogy 2 napig nem is fürdik, meg szószerint áporodott öregember szag van a szobájában. Nem is értem hogy lehet ilyen nálunk mindenki nagyon igényes a családba, csak ő ilyen büdösborz.
2023. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
szembesítsd hogy mifog rá várni ha ilyen marad! "szétrohadnak a fogai, bőr rákot kap stb) szép lassan de győzd meg
2023. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem szólj érte, szembesítsd vele többször, milyen gusztustalan. Ha felrecsúszott valami a nevelésében, jellemében, akkor nehéz ügy, változhat ha lesz motivációja. Mondjuk egy csaj pl. Vagy a kaját, anyagi támogatását a változásához kell kötni.

Mostál már fogat gyerek? Neeem? Akkor azt még megvárjuk és utánna van reggeli.... Reggeli után ismétlés....


5# Bőrrákot ugyan miért kapna 😁.

2023. febr. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
77%
Beszélgetés vele. Adj neki tanácsot, hogyan változtasson fokozatosan.
2023. febr. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan mosok fogat, de pl (sajnos) apám sose láttam fogkefével a kezében. És 30 saját, egészséges foggal halt meg 68 évesen.
2023. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el, hogy oroszlán szaggal nehéz csajozni.
2023. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
A kamaszok ilyenek. Vagy túltolják a bringát - folyton tisztálkodnak (jellemzően a lányok) -, vagy elhanyagolják magukat (jellemzően a fiúk). Nincs ezzel dolgod; majd kinövi.
2023. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!