Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van esély rá, hogy jobbra...

Van esély rá, hogy jobbra forduljon a helyzet?

Figyelt kérdés
Bátyám (24 éves) tavaly óta dolgozik rendőrként és teljesen másképp viselkedik azóta. Előtte mindig olyan jókedvű volt, mostanában pedig egyre kevesebbet mosolyog, meg nem is beszél annyit, mint előtte. Néha megemlíti, hogy olyan sok dolgot látott, amit nem akart, illetve hogy sok minden traumatizálta, meg vannak kollégái, akik a kora miatt viccelődnek és emiatt nem is nagyon veszik őt komolyan.
2023. ápr. 30. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez megszokás kérdése. Nekem is sok ismerősöm dolgozik eü-Ben, és nem könnyű, lát ezt azt az ember. Amire sosem lehet felkészülni .


A kollégáit nem értem, hiszen pont, hogy becsülni kellene, aki fiatalon is Magyarországon ezt a hivatást vállalja.


Szerintem időre van szüksége. Ha pedig egy év múlva se megy, próbáljon ki mást , vagy másik munkahelyet .

2023. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgozik tovább rendőrként, talán csillapodik a helyzet. Azonban a tudat mindig ott lesz, hogy ilyen van, létezik. A tudatlanság buborékja áldásos tud lenni. A saját tapasztalat mindig az emberrel marad.
2023. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírja idegekkel jobban jár ha még időben otthagyja.
2023. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják a többiek, ez a munka nem való mindenkinek. Ez a "megszoksz vagy megszöksz" helyzet. Ha ilyen rövid idő (1 év) alatt ennyire kikészült tőle, jobb, ha otthagyja még most. Egyébként ha meg is szokja az ember, ezek a dolgok benne maradnak. Ugyanolyan ember soha nem lesz, mint korábban.
2023. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!