Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéreim miért nem értek meg?

Testvéreim miért nem értek meg?

Figyelt kérdés

Mikor megtudták szülők által hogy én már nem vagyok szűz, mindegyik azt mondta hogy nem volt jó ötlet

Ők mind házasságba vesztették el, és boldog a saját házastársukkal

Akivel én elveszítettem a szüzességet, ő már nincs velem, rég óta szakítottunk

Mi egyébként vallásosak vagyunk, én is annak tartom magamat csak a szexet nem gondolom bűnnek

Ők azt mondják hogy most nem változott meg annyira a világ mint mikor ők voltak ilyen idősek mint én (20 éves vagyok), de bakker ők 2000 előtt születtek és 2002-es vagyok



2023. máj. 2. 15:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Testvérem. Mit foglalkozol azzal hogy más mit gondol arról mikor helyes elvesztened a szüzességed? 20 éves vagy atyavilág. Te dolgod
2023. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Szüleim állandóan bele szóltak az életembe
2023. máj. 2. 15:59
 3/34 A kérdező kommentje:
És testvéreim is akkor
2023. máj. 2. 15:59
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz kérdés, mert ez a vallásosdi sok esetben hátrány lesz később is. Akár gyerek szempontból. Én hanyagolnám ezt a dolgot, az hogy mikor veszíted el ahhoz senkinek semmi köze (vallás téren, egyébként korban igenis számítana). Ne higyj nekik, a házassági dologban ha úgy veszti el az ember rengeteg buktató lehet, lehet a másiknak teljesen másak az igényei, vagy lehet hogy neked másak. És ha már ott vagy nehéz elszakadni mivel egy papír védi a helyzetet.
2023. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Itt a szüleid rontották el nagyon mert a testvéreid is ezt a példát látták, amint lehet hagyd ott őket és kezdj új életet egy szebbet.
2023. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy az én esetemben nehéz

Mert én mozgássérült vagyok

2023. máj. 2. 16:04
 7/34 anonim ***** válasza:
Ujj így tényleg.
2023. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Uhh*
2023. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
De ezt miért jelentetted be otthon?
2023. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Bűntudat miatt elmondtam szüleimnek
2023. máj. 2. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!