Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljek a szexről a...

Hogy beszéljek a szexről a tesómmal? Ti ezt megbeszéltétek annak idején?

Figyelt kérdés
Mindketten tizenévesek vagyunk, és hát a családunkban nem igazán esik szó erről a témáról. Sokszor hallom hogy a tesók egymás közt megbeszélik ezt nyíltan( szex, maszti stb), de mi a tesómmal egyszerűen nem beszélünk erről. Hogy hozzam fel neki hogy én "nem vagyok szégyenlős" ilyen témában és ha neki se gond akkor megdumálhatjuk ezt is. Ő lány én fiú vagyok.
2023. máj. 14. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell erről beszélni, ezek a dolgok mennek maguktól, mármint elhet beszélni róla, de nem épp egy fiú-lány tesok közti téma.
2023. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Mégis miről akarsz beszélni vele? Van konkrét kérdésed, vagy minek hoznád ezt fel?
2023. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Most az a kérdés, hogy kívánod a tesód?

Mond el neki hátha.

2023. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább az azonos nemű testvérek között jellemző, hogy kibeszélik a témát. De ott sem feltétlenül.
2023. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
A tesóddal akarsz szexelni, vagy miért olyan fontos neked, hogy erről beszéljetek?
2023. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén sosem beszéltem erről se anyával se tesómmal.Pedig lányok vagyunk 2 év külömbség van a nővérem és köztem.Nekem ezt a témát eléggé kellemetlen lett volna feszegetni, nem tettem, minden jött magától.Utána olvasgattam neten stb
2023. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Férjem a húgával mindig csak annyiról beszélt, hogy most kerüld a szobámat, mert átjön a csajom/pasim. :D

Egyiket sem érdekelte a másik szexuális élete.

Nekem nincs tesóm, de ha lenne öcsém/bátyám biztos nem beszélnék vele ilyesmiről. Arra ott van a legjobb barátnőm.

2023. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
És hol hallod ezt sokszor? Mert én életemben nem hallottam még olyat, hogy tesók egymás közt szexről beszélnek. Én sem beszéltem ilyenekről a tesóimmal. Csak amerikai filmekben látni csak ilyet néha. Az emberek inkább a barátaikkal szoktak szexes témákról beszélni.
2023. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Az embert a legkevésbé sem érdekli a testvére szexuális élete!
2023. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólókkal. Nő vagyok, fiútestvérem van, de eszembe nem jutott volna erről beszélni vele. Sőt, még csak azt se mondtuk el egymásnak, ha tetszett valaki (még akkor se szóltam neki ha az egyik haverja volt az illető). Ez szerintem is inkább barátnős téma.
2023. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!