Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Pofátlan öccs nem megy haza?

Pofátlan öccs nem megy haza?

Figyelt kérdés

Mar felnottek vagyunk, a baratnojevel el, de megkerdezte ide johet-e hozzam latogatoba. Na ez mar masfel hete tart, nekem meg vizsgaidoszakom van, es amugy is elnem az eletem tovabb megszokottan... hogy koppintsam vegre le?

4-5 nap tok oke, de ez mar sok... szeretem a maganeletem


2023. jún. 6. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Eléállsz és megmondod, hogy bocs de nem ennyi időről volt szó, ideje menni.
2023. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%

Kultúrált módon mond meg, hogy menjen el, mert neked ez így nem kényelmes.

Bár én elgondolkoznék nincs e komolyabb baj. Lehet összevesztek barátnőjével, és most nincs hova mennie.

Lényeg, hogy beszéld meg vele

2023. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ti felnőttek? Felröhögtem.
2023. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Szép testvér vagy...
2023. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy régi mondás jut eszembe: Akármilyen kedves vendég, három napig untig elég.

Nem, a másfél hét nem a látogatás kategória. Tudni kellene, mi a baja a tesódnak igazából.

2023. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Összeveszett a barátnőjével. Innetől kezdve vagy kirakod, vagy elkezdesz tőle bérleti díjat és rezsit kérni, mert hogy nem fogja tőled többet kitenni a lábát.
2023. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szétmentek a barátnőjével, és nincs hova mennie lakni, csak ezt nem közölte veled.
2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek a 2,6,7 es válaszolokkal.
2023. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Engem is zavarna ha a tesóm aztmondaná hogy egy két nap majd 2 hétig nálam pofátlankodik.Oké szeretem, de legyünk már őszinték egymáshoz.
2023. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem az embereket. Itt szarozza, pofátlanozza az öccsét, de nem képes/mer elé állni és megmondani, hogy tesó, tipli van. Vagy legalább megkérdezni, hogy mi az oka a hosszúra nyúlt látogatásnak?


Bár van egy érzésem, hogy ez is csak egy flexi sztori lesz ahol a válaszok függvényében csöpög majd az információ. De ne legyen igazam.

2023. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!