Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan viszonyultok a testvére...

Hogyan viszonyultok a testvéretek párjához? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdés akik alapvetően jó/közeli kapcsolatban vannak a testvérükkel.


Milyennek találjátok a párját? Kedvelitek, jól elvagytok vagy épp ellenkezőleg?


Igazából kíváncsiságból írom ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok mi a helyzet máshol.


Nekem tkp. nincs bajom a testvérem (bátyám) párjával, de olyan vanília, olyan semmilyen, unalmasnak tartom, de kedves, rendes nincs vele semmi baj.


Sose mondtam rá semmi rosszat, nem fúrok, nem szólok semmit, félreértés ne essék csak talán nem tartom elég jónak, de nyilván nem nekem kell megfelelnie.


Tényleg csak érdekel, hogy másoknál hogy van.



2023. júl. 13. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedveljük egymást, segítünk egymásnak, amiben tudunk.
2023. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek ő a 2.férje. Az elsőt nem kedveltem, egy idióta volt.


Udvariasság berkein belül vagyunk, és kb ennyi.. Ha találkozunk családi ebédnél váltunk pár szót. Szülinapkor, új évkor dobunk egy sms-t. Igazából semleges. Túl nagy a korkülönbség köztük, nagy a generációs szakadék. 🤷

2023. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semlegesen.
2023. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mint a bátyám - teszetosza, lábvíz balfék. Illenek egymáshoz. ( Szeretem a bátyám, de a tény ettől még tény marad. :D )
2023. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan közeli viszonyban nem vagyunk. Pár szót váltunk alkalmakkor és kb ennyi. Távol állunk egymástól, mármint egyébként mint ember én nem értem őt, távol áll tőlem a személyisége. Egyébként rendes ember, tesóm jól kijön vele, nincs vele bajom.
2023. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém párja egy rosszindulatú, gonosz hárpia, igazi végtermékkavaró, tedd össze a két kezed, ha a te sógornőd rendes!
2023. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Kedvelem, de sok közös nincs bennünk, legjobb barátok sosem leszünk, a lényeg, hogy ameddig a húgom boldog vele addig minden oké.
2023. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgom férjét kedveltem, de sajnos nem működött a házasságuk, elváltak. A mostani párjától nem vagyok elájulva, nem hiszem hogy barátok leszünk - de amíg a húgom boldog vele, addig egyetlen rossz szót nem fogok szólni rá.
2023. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiküket sem volt időm rendesen megismerni soha. Mindegyikükkel 2x-3x találkoztam csak, aztán következő alkalommal már más volt a helyén. Tesóm gondoskodik róla, hogy változatos legyen az élete. Nem unatkozik. Ha valaki nem tetszik neki valamiért, nem sokat teketóriázik, nem kínlódik vele, azonnal keresi a következőt. Talán 2-3 olyan kapcsolata volt, akivel 2 évnél tovább bírta, az összes többi (legalább 20-an) meg csak pár hónapig tartott neki. Mindig elhozza a családnak bemutatni az éppen aktuális párját, de már 10 éve csak feszengünk kínunkban, mert tök felesleges bemutatnia bárkit is, a következő családi eseményre úgyis mással jön már. 20-25 éve ez megy. Sokszor a keresztnevüket sincs időnk megjegyezni. Gyakran keverjük is őket, ha valamelyikükről beszélünk.
2023. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy öcsém van. Én a kezdettől fogva imádom a feleségét. Olyan, mintha kaptam volna egy lánytesót. 6 éve házasok, sosem vokt konflikus köztünk. De mázlim van, mert a tesóm is ugyanígy van a férjemmel.
2023. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!