Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy kezelitek a testvéri...

Hogy kezelitek a testvéri viszályokat?

Figyelt kérdés

Fájdalmasan élem meg ezt ami köztünk van hónapok óta de bátyámék szó szerint lesz.rják csak én nem tudom túl tenni magam. Nekem most kezdődik az életem, 6 év korkülönbség van köztem és az iker bátyáim közt nekik van családjuk már külön élnek stb. mi most vettünk házat, csinálgatjuk közben babát várok 39hetes vagyok mostmár nyilván ha megszületik a pici ott lesznek a gondolataim nem pedig ezen a elhidegülésen (legalábbis remélem). Januárban jelentettük be a babát azóta furcsák, másik tesóm aranyos ők jönnek mi is megyünk kérdi hogy vagyok nincs baj köztünk. De ők már annyira irritáló módon csinálják ezt, hogy nagyon fáj nekem sosem voltam rosszban a családdal nekem nagyon fontossak, keresztlányomat is ellenem beszélik mert mondja hogy köri már nem fog rám vigyázni meg nem visz sehova és ez annyira rossz, májusban szóltam nekik neharagudjanak már nem tudok felkellni reggel 5kor hogy el vigyem oviba mert nincs egyszerűen energiám annyi, vigyázni vigyázok rá ha elhozzák (veszélyeztetett terhes vagyok szívem miatt) de ez nem volt elég nekik azt mondták simán kitelne az időmből, aztán jött a szülinapom hoztak nekem ajándékba italt de előtte kérdezte mit szeretnék mondtam nem vágyok semmire ha gondolják bébinek vegyenek valamit jöttek egy üveg fütyülössel mondván én nem vittem el őket sehova hogy vegyenek valamit neki, nézett is furcsán a család én meg nem szóltam semmit. Aztán sógornőm rosszul lett a motoron epilepsziás rohamot kapott bele estek az árokba keresztlányommal, el hordtam őket orvoshoz de mondta nekik anyum jó lenne mostmár ezt kivizsgálni 3 éves kora óta ugyan azt a gyógyszert szedi, de nem mentek tovább ezzel az lett a vége ő neki ne mondja meg senki hogy éli az életét ez is rá tett erre az elhidegülésre. Kérdem otthon e vannak nem írnak vissza, vagy küldik a családi csoportba hogy ők épp buliznak az új haverokkal, nyilván rosszul esik az embernek és fájdalmas ez az egész mert hiányzik a keresztlányom és a testvérem de ha ők így állnak a másikhoz mit lehet kezdeni ezzel? Nem beszélve arról egy megyével odébb költöztünk és kijelentették mivel nekik nincs jogsi se autó ők hozzánk ugyan el nem jönnek mivel ilyen messze mentünk.

Neharagudjatok kicsit át ment panaszkodásba ez az egész de igy is érzelmes vagyok a terhesség meg még rá is tesz főleg így a vége felé. Köszönöm ha segítesz :)


2023. júl. 17. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mit lehet segíteni??? Idehánytad ezt a rizsahalmazt. és most mi mit tegyünk? legalább olvastad volna el. szétment az agyam.
2023. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
lehet csak én vagyok így, de én az ilyen családi össze tartás fontosságát sose értettem, ha egyszerűen emberileg bunkó hozzám a bátyám és még nem képes igyekezni hogy tartsa a kapcsolatot, akkor mégis én miért törekedjek erre? szimplán le kell sz*rni őket és ennyi, én úgy vagyok vele ha látom rajtuk a törekvést akkor én is bele adok, addig semmi, attól még, hogy vér szerint család vagytok, nem kell hozzájuk nőni
2023. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira tartsd velük a kapcsolatot, amennyire még szívesen teszed, és nem túlságosan lehangoló az egész. A babád is arra vágyik, hogy jókedvű anyukája legyen, úgyhogy most csak olyasmivel foglalkozz, ami ehhez hozzájárul. Később majd rendeződik a viszony, de ehhez valószínűleg évek kellenek majd, ha most olyan, amilyen. Ne foglalkozz most vele, egyik napról a másikra úgyse tehetsz semmit. És ne legyen lelkiismeretfurdalásod amiatt, hogy veszélyeztetett terhes vagy, ne viccelj! Vigyázz magadra testileg is, lelkileg is!

:)

2023. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Tesómmal szar a kapcsolatom, paraszt volt sokszor, 5 éve nem beszélek vele. Boldogabb ő is, én is.
2023. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod akkor minimalizáld vele a kapcoslatot, ennyi a titok.
2023. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!