Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális ha a fiú lány...

Az normális ha a fiú lány testvérek 20 évesen nem szégyellősek egymás előtt egyáltalán?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Normális. Mi sem vagyunk azok.
2023. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Vasárnap déli perverzünket láthatták
2023. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Normális.
2023. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Igen, az a normális. A szégyenlösség, takargatás leginkább akkor jön elö ha az egyik nem testvérként néz a másikra.
2023. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Első válaszoló voltam.

Egyetértek a négyessel.

2023. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

És mi van akkor??

Szerintem inkább te vagy kicsit konzervatív, illetve prűd!

Tudod az emberi test természetes, a nemiszerv is ugyanolyan testrészünk, mint a többi, csak az tabu, meg szexualizálva van.

Viszont úgy gondolom, hogy a testvérek között teljesen normális, ha időnként látják egymást meztelenül, teljesen mindegy a nemük, itt a testvér a kulcsszó.

2023. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 LuckyLevi ***** válasza:
89%

A nemiszerv szexualizàlva van. Xd

Végülis semmi köze a szexhez.

Ha nekik normális, akkor nincs gond. De kíváncsi lennék arra a szituációra, amikor olyan helyzetben vannak, hogy látniuk kell egymást. Egy szobában laknak?

2023. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%

Pont a testvér a kulcs szó!

Nagyon rosszul érezném magam,ha véletlenül meg látnám a tesóm meztelenül,vagy Ő engem....


"Tudod az emberi test természetes, a nemiszerv is ugyanolyan testrészünk, mint a többi"

Ezt senki sem vitatja,viszont az állatoktól ebben (is) különbözünk mi emberek,hogy kialakultak bennünk bizonyos érzések. Gusztustalan és számomra nem normális.

Mondjuk igen a magyaroknál ez divat.... Fecske gatyában mászkálnak a lányuk előtt,meg egy vízben fürdik a férfi a gyerekével....Tiszta szégyen!

2023. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

A hozzászólásokat olvasva eszembe jutott egy jó film, melynek a címe "Cementkert"!

:-)

2023. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
99%

2 lánytestvérem van, mindegyik idősebb.


Nyilván már nem élünk együtt (most vagyok 33), az idősebb lánytestvérem és köztem 8 év van. Ő például simán végigment meztelenül fürdés után a lakásban, vagy behívott mikor testápolózta magát meztelenül mert kérdése volt.


A másikkal 3 év van köztünk, max tangában láttam néha.


Viszont engem egyikőjük sem látott meztelenül, mert én nem gondolom, hogy a családtagjaim a farkamra lennének kíváncsiak, ennyi.


Ez személyiségfüggő gondolom.


Azt sem mondom hogy normális a családon belüli meztelenkedés, de azt sem hogy nem normális. Én teljesen le.zarom.

2023. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!