Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesít az öcsém, mit csináljak?

Idegesít az öcsém, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az öcsémmel nem túl jó a viszonyunk, nagyon sokat csúfol a kinézetem miatt, állandóan úgy beszél velem, mint egy cseléddel, abszolút lekezel.

Mindig is ő volt a szüleim és a rokonaim kedvence, bármilyen családi összejövetelen, pl. esküvő, születésnap, mindig őt kérdezgetik, hogy milyen a suli, milyenek a hegedűórák, megdícsérik hogy milyen tehetséges a zenében, én pedig teljesen a háttérbe szorulok. :( Kb. mint egy szobanövény, senki nem vesz észre. És az öcsém ezt pontosan tudja, és ezzel is piszkál. :(



2023. okt. 28. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Te lány vagy, vagy fiú?
2023. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idős vagy?
2023. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Próbálj meg erről közvetlenül beszélni a szüleiddel vagy találj valami hobbit amit te is élvezel és akkor majd egy kis idő múlva a te teljesítményed is kiemelkedik nem csak az öcsédé
2023. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha az a baj, hogy a rokonok nem foglalkoznak veled, mert csak őt kedvelik, akkor szerintem nem is igazán a tesód idegesít, hanem a hülye, tapintatlan rokonok.

Ha meg az a baj, hogy az öcséd emiatt piszkál, akkor tanulj meg visszavágni valahogy, mert gondolom a korotokból/élethelyzetből adódóan ha ezt az okot valahogy sikerülne megszüntetni, akkor találna benned más piszkálnivalót.

Amúgy mennyi idősök vagytok tényleg? Gondolom jó fiatalok... lehet semmit sem kell tenned, és majd kinövitek (ő a piszkálást, te meg azt, hogy esetleg komolyan veszel hülyeségeket 🙂)

2023. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Veszel egy nagy levegőt és túllépsz a sérelmeken. Dolgozol magadon magadért és nem a rokonok visszajelzése alapján értékeled magad. Ennyit tehetsz. Egy nagyon hasonló testvérrel pontosan tudom, miről írsz.

Meg fogod találni azt a közeget, ami értékel és nem azért mert görcsösen bizonyítani akarsz.

2023. okt. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
gyepáld szénné
2023. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sipylos válasza:
36%

Lehet ez segít:


[link]

2023. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szias sajnos a választ nem tudom majdnem ebben a helyzetben vagyok Nem szeret a testvérem? a sztori a következő szinte mindig le bolondoz átkoz idegesít stb apánk is köcsög velem de az jobban bánt amit a testvérem csinál velem lelkileg amikor apánkal nincsenek jóban akkor velem jó ha

Figyelt kérdés

ma 20:52

Kiemel

Kérdés kiemelése

1/3 A kérdező kommentje:

utána apánkal ha apánk olyan kedvében van persze akkor csak vele jó apánk engem szid mivel tesóm felbiztatja 2 napja szülinapom volt a tortát felhánytorgaták meg a ruhákat pedig nem kértem ezeket

ma 20:57


2/3 A kérdező kommentje:

apánk olyan mint egy józan alkoholista mint anyánk volt csak ő tényleg az volt

ma 20:58

3/3 A kérdező kommentje:

teszem hozzá nem szabadna idegeskednem az epilepsziám miatt születésemkor pl kisebb agyvérzésem volt

ma 21:01

2023. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egyébként ő nővérem én is nő vagyok ilyenkor mindig arra gondolok bárcsak más lenne a testvérem pl fiú testvér aki megvéd nem tudom lány vagy persze neked is fiú testvéred van de csak igy mondom jó lenne egy báty vagy egy öcs
2023. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!