Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Annak van jelentése, hogy a...

Annak van jelentése, hogy a tesóm az utóbbi szülinapomkor, névnapomkor és Karácsonykor, minden ajándékozáskor azt mondta, hogy sajnos nem volt ideje ajándékot venni nekem? Jogosan érzem ezt bántónak? Mintha nem számítanék neki.

Figyelt kérdés
Mi mindig meglepjük őt valamivel férjemmel. Ők pedig ketten az élettársával együtt szoktak ajándékozni egyébként. Ja és kb 15-ször jobb anyagi helyzetben vannak, mint mi, tehát nem a pénzen múlna. Nem mondtam neki hogy rosszul esik ez nekem, nem tudom van-e ennek jelentősége. Szerintetek?

2023. nov. 6. 10:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb nekem se lenne időm ajándékot venni nekik ez biztos.
2023. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Metionin ***** válasza:
100%
Van, az hogy szarik rád. Ezután te se adj neki, nem volt időd, csá.
2023. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Van. Nem érdekled. Nincs szeretet. Csak nyűg, de azért nagyritkán találkoztok, mert mit fog gondolni a falu.
2023. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb sajnos nektek se legyen időtök őt felköszönteni.
2023. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt időm rá" = "Nem érdekelt eléggé ahhoz, hogy rászánjak az időmből"


Én berekeszteném az ajándékozást, mert láthatóan tök egyoldalúan csak téged érdekel, így nincs értelme.

2023. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Pénzt ad ajándék helyett?
2023. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6 - Nem ad pénzt ajándék helyett.
2023. nov. 6. 11:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb nekem sem lenne időm neki ajándékot venni. Egyértelműen kifogás. Egyébként a 6-os rátapintott a lényegre, hogy ha valakinek nincs ideje vagy ötlete ajándékot venni, akkor ma már senki nem akad fenn a legegyszerűbb dolgon, vagyis a borítékba dugott pénzen.
2023. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk megmondanám neki, ne nézzen hülyének, mert nem vagyok az. Ha nem akar venni, legyen annyi gerince, hogy a szemembe mondja, de ne hazudjon.
2023. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne rá pénze, legalább egy utalványt hozzád vághatna.

Az én testvérem sem nagyon tudja, mik érdekelnek, de tudja, így szeretek olvasni így rendszerint könyvutalványt kapok tőle. Olyan könyvre költöm,ami érdekel.

A te tesód is adhatna bármi ilyesmit vagy a nagy bevásárlás tetejére rádobhatna egy csokit/vitágot.

Egyszerűen nem gondolt rád és leszarja, hogy ez neked hogyan esik.

2023. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!