Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lépnétek, ha a testvéretek...

Mit lépnétek, ha a testvéretek végiggúnyolna titeket a facebookon?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam meg, hogy minden bejegyzésemből gúnyt csinál a saját oldalán. Ennyire nem nézetegem én az ő oldalát, mert vannak régi bejegyzései is, ő viszont az én oldalamat annál inkább nézegeti.


Ha vagyok valahol, kiteszem, ő pedig kifigurázza. Ha fotózok valahol, ő is hasonlót fotóz az ő környezetében, de gúnyos szöveget ír hozzá.

Személy szerint még nem említett meg, de az ismerősei összekacsintanak vele a kommentekben, tehát szóban, személyesen vagy privátban elmondhatta nekik, hogy miért csinálja ezeket a posztokat.


Igen, rengeteget posztolok, bár nem vagyok se influenszer, se közszereplő, se agyatlan huszonéves (hanem kétszer annyi), nem is dicsekszem, csak ha már van ez a lehetőség, a magam és a saját ismerőseim örömére (mert vannak olyanok, akiket tényleg érdekel) teszek ki posztokat. Gyerekem nincs, így nem az van, hogy napi 60x elönti mindenki üzenőfalát az, hogy Bubuka mit csinált. A wc-met se szoktam posztolni, és a napi ebédemet se.


Ennél már az is kevésbé sértőbb, ha letilt, hogy ne lásson engem, mint ez, hogy kb ugyanakkora -ha nem több- energiát belefektetve folyamatosan gúnyol.


Mondanátok neki valamit a helyemben? Mit tennétek?


Előrebocsátom, posztolni nem bűn, sokat posztolni sem az, ne erről induljon most vita.

Nekem se tetszik mindenki hírfolyama, hát átgörgetem, vagy ha olyan, letiltom.


De ráadásul családon belül, nem is idegen, ez rendben van? Mit tennétek a helyemben?


dec. 27. 08:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Először is kérdezd meg miért csinálja ezt. Aztán tiltsd le
dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Ti nem vagytok beszélő viszonyban?

Mert én a legelső ilyen után szóltam volna neki, hogy mégis mi ez és miért csinálja.

dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszélünk, szinte csak karácsonykor. Így hozta az élet, nem harag miatt. Elvoltunk így eddig. Most meg eltelt úgy a karácsony, hogy a szemembe mosolygott, kedves volt, én meg tudatlanul nagyon örültem neki, csak amikor hazajöttem, akkor láttam meg véletlenül, hogy már pár hónapja ezt csinálja.
dec. 27. 08:27
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Simán letiltom azt aki számomra nem tetszően nyilvánul meg.Mindegy hogy rokon vagy sem.
dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%
El nem tudom képzelni, h bármelyik testvérem ilyet csinálna velem. Micsoda családok vannak…
dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Én meg elküldeném a halál véreres f@szára, testvér, nem testvér, ez van.

Amúgy is gyűlölöm az ilyen sunyi, kétszínű kígyókat, pont leszarnám ki mit mond.

Szaralakokkal nem lehet és kell szépen bánni.

dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod, törlöd az ismerőseid közül, beállítod úgy a profilodat, hogy csak az ismerőseid lássák. Gyomláld ki az összekacsintó közös ismerősöket. Még ez előtt jelentsd az ő profiljáról az illegálisan tőled felhasznált fotókat.
dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Állítsd be a posztjaid úgy, hogy ne lássa. Probléma megoldva. Egyébként elég nagy parasztság tőle. Még akkor is, ha szerintem sem kell hetente/naponta posztolni a facebookra.
dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
40%
Semmi sem derült ki a leírásodból. Nem tudni, hogy valóban kigúnyol, vagy te reagálsz túl valamit. Egyetlenegy példát sem írtál.
dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Le kell tiltani a francba.
dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!