Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lany testverem bejelolte az...

Lany testverem bejelolte az exemet es lajkolgatta a napjat en mondtam neki hogy torolje ismerosei kozul de tette magat nem halja az exem meg nevetos emojit kuldod neki es azt irta hogy veletlen szerintem csak engem akart feltekenye tenni a noverem (?

Figyelt kérdés
Meg nagy nehezen tiltotta le es azzal vadol hogy feltekeny vagyok meg hogy ő régóta ismeri az exenek a haverja .stb azóta haragba vagyok vele szerintettek jogosan haragszok rá?
jan. 1. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Jogtalan. Az exed meg a testvéred azzal barátkozik, akivel akar, nem kell a te engedélyed. Egyszerűen irigy vagy.
jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Exed akkor semmi közöd hozzá hogy kivel mit csinál, ahogy tesódnak sem szabhatod meg kivel mit csinál.
jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Az Ubinak se felejtsd megemlíteni, szegény pára, hogy sajnáltuk hogy veled kezdett. De hála Istennek, nem tudtak kisemmizni, pedig próbálkoztál vele.Szurkoltunk neki.
jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

*Nem tudtad


Aláírás: a R.banc nővéred:DD

jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom hány éves vagy? 12?
jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor sincs hozzá semmi közöd, nem kell belekavarni.
jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

A nővéred se teljesen normális, hogy az exeidet megkeresi, de am tényleg nincs hozzá közöd.

Legyen ez az ő problémája.

Tudod, ami az egyiknek szemét, a másiknak kincs. Smileyzanak egymásnak, ennél nagyobb bajod sose legyen.

jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért baj ha az exeddel összejönne?. Már nem vágytól együtt. Engedd el
jan. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
És te ezeket honnna látod? Gondolom ha exed, akkor törölted mindenhonnan. Mert ha nem, nincs jogod ugyan ezt számon kérni bárkitől is.
jan. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Mégis mi közöd az exedhez? Semmi. Ahogyan ahhoz sincs, ohogy kivel barátkozik.


Más: ne nézegesd a profilját, mert creepy ;)

jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!