Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Feljelenthetem a testveremet?

Feljelenthetem a testveremet?

Figyelt kérdés
Azzal szeretném feljelenteni, hogy elvette a cipőmet, amihez ugye nincsen joga, en sem veszem el a cuccait. Rendőrségen foglalkoznak ilyenekkel? Ha igen, mit fognak tenni?
márc. 28. 09:25
1 2 3
 1/30 kürtőskalácska válasza:
92%
Nem
márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
16 éves kor alatt mit keresel ezen az oldalon?Mert ugye nem vagy még 16.Mond,hogy nem.Ilyen búza nem lehetsz.Rendes lopásokkal sem foglalkoznak 50ezer Ft alatt,nemmég olyannal,hogy "kölcsönvesz"egy családtag egy ruhát,cipőt.
márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

"mit fognak tenni?"

Megmondják, hogy hova fordulj helyettük: a szüleitekhez.

márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen az amikor kezdődik a tavaszi szünet.
márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Én vettem egy házat, nem lakok még benne, de betörték az ablakot. Ott sem akartak eljárást inditani, úgy kellet erősködjek, de nem igen csinálnak vele semmit. Tedd mellé azt, hogy a tesód lenyúlta a cipődet.
márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy testvéri leüvöltés, vagy pofon többet ér
márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

"Ha igen, mit fognak tenni?"


Lecssznek, amiért ilyen felesleges dolog miatt hívod ki őket. Akár meg is bírságolhatnak.

márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Csak a móka kedvéért végigvezetem neked. Tegyük fel, hogy feljelentheted, sőt mi több, bírósági ügy is lenne belőle!


Mi kell ahhoz, hogy elítéljék?


Tanú és bizonyíték.


Bizonyíték: Lefotózod a szobájában a cipődet.


Tanú: Te, és ha úgy van, mert látták, akkor anyu és vagy apu.


Sorolom, hogy ez miért NEM fog műköni.


Bizonyíték: A tesód tagad, és azt mondja, hogy te raktad a szobájába. A te szavad az övével szemben. Azt is mondhatja, hogy az egyik szülő vitte be.


Tanú: Bizonyíték nélkül a szavad elillanó fing a tavaszi szellőben. Anyu és apu, még ha látták is, nem fognak a saját gyerekük ellen vallani. Nem azt mondják, hogy hazugság, hanem azt, hogy ők nem látták, mire te arra változtatnád a szavaidat a teljes bizonyosságról, hogy azt gondoltad, ők is látták, látniuk kellett VOLNA, vagyis a sziklaszilárd meggyőződéseden azonnal csorba esik a többiek szemében és semmi másod nincs.


Hogy ez neked miért hatalmas szopás?


Amennyiben ejtik a vádat és a testvéred szabadon távozhat, a cécó miatt ő teljesen jogosan feljelenthet téged rágalmazásért, ami CSAK AZÉRT nem történne meg, mert anyu és vagy apu is békét szeretne és miattuk ejti a tervet.

márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Hanem hozzáteszem, hogy a rendőrök röhögve küldenének el téged. Ha lenne valmai gyerekbíróság, ott biztos szívesen fogadnának, hatalmas szenzáció is lehetne az ügyből, és ha egy óvodás van a székben, talán még egy nyalókával le is fizetheted, hogy a te javadra döntsön.
márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha bemész a rendőrségre feljelentést tenni, mert a kosárcipődet eldugta a 24 éves testvéred, akkor téged nagyon kiröhögnek a rendőrök. Magadból csinálsz bazári majmot.
márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!