Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy vissza szerezzem az adataim?

Figyelt kérdés

Nos a testvérem egyik telefonját használtam (mivel amit korábban vettem telefon nem jött be majd oda adtam a mamámnak).

Összevesztünk és mondta sok idő után hogy szedjem ki a sim kártyám és adjam neki oda a telefont.

Amivel nincs is gond, csak az adataim mind azon a telefonon vannak és nem volt semmilyen felhőbe mentésem.

Minden telefonszám, feljegyzés és képek rajta vannak amikor nagyon fontosak.

Hogyan tudnám ezeket visszaszerezni?


ápr. 25. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
“Pista, a telefonon maradtak adatok és képek, amikre még szükségem van. Visszakérhetem, amíg lementem ôket? Utána rögtön visszaadom.“
ápr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Vagy "Pista, a telefonon maradtak adatok és képek, amikre még szükségem van. Itt a simkartyam, kérlek másold rá őket"
ápr. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

De most komolyan....

Ehhez nem kell Egyetem b+!!!!

ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tudja a kérdező, hogy az adatait hogyan tudná leszedni. A problémája az - szerintem -, hogy összebalhézott azzal, akinél a telefon van.

És most ki kéne békülni, vagy valami ilyesmi :)

ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért kéne kibékülni?

Összebalhézás után a tesó odatudott neki szólni annyit, hogy “Józsi, add vissza a telefonom, oké?“. Akkor ô miért nem tud annyit mondani, hogy “Rajta maradtak adatok, kéne még egy kicsit“? Az, hogy haragban vannak, még nem jelenti, hogy nem lehet kommunikálni ha szükséges.

ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztosan elég egy annyi hogy vissza kérem a telefont, miután fojtogatott.
ápr. 25. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, akkor így jártál, elvesztek a dolgaid.
ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!