Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek? (bővebben lent)

Mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,és a tesóm meg 9.és az aprobléma h lop tőlem.

pénzt,játékot,bizsut bármi ami meg megtetszik neki.

szüleim semmit se csinálnak,meg nem verhetem mert engem is megvernek,és nincs kulcsom se.

most vissza lopom a saját cuccaimat,de már évek óta és ez már nem megoldás.mit tegyek???



2012. dec. 15. 16:48
 1/7 anonim válasza:
Zárd el a cuccaid. Más megoldás kép elveheted a cuccait megmutatva, hogy mit csinál veled és megmondhatod, hogy nem fogod elvenni a cuccait, ha Ő se veszi el a tiédet. Vagy próbálj megegyezni vele, hogy oda adod a cuccaidat, csak kérje el és ne lopkodjon. Más ötletem most spec. nincs.
2012. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindent nem zárhatok el,és letagadja h ő lopta volna
2012. dec. 15. 17:51
 3/7 anonim válasza:
Tényleg nincs több ötletem. De ülj le és beszéld meg vele. Egyébként miket csen el?
2012. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem tom vele megbeszélni mert nagyon hülye

am mindent

2012. dec. 15. 18:44
 5/7 anonim válasza:
Ha ebből indulsz ki tényleg nem fogod tudni. Bár én is sokat veszekedtem bátyámmal. Mi azon veszekedtünk sokat, hogy egy gép volt és ki gépezzen és mennyit és mikor xP De már lett gépe meg ki is nőttünk az ilyenből, már mindketten túl vagyok a 2.ik X-en xP Megpróbálhatod még szüleidet bevonni, hogy család össze üljön és keresettek együtt valami mindenki számára előnyös megoldást.
2012. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lopd vissza+széf
2012. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
verdki beőle a szart is!csak keményen
2012. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!