Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A mostohstesomból kezd rohadtúl elegem lenni.

Állandóan szivat, bármit mondok neki megse hallja, de azért elvárják tőlem hogy én normális legyek vele.

Kezdjük azzal hogy igazából nem is a tesóm hanem csak fogadott. Mindegy. Én akkoris elfogadtam tesómként, meg minen de nemtudom hogy ezt még meddig bírom elviselni, amiket csinál.

Légyszi normális válaszokat szereznék jó énse vagyok egy minta tesó de azért ezt nem érdemlem meg!

14/L



#testvér #normális #szívatás #elfogadtam #elvárják
2013. jan. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, miket csinál ? És hány éves a mostohatesód ? A szüleiddel nem beszéltél erről ?
2013. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is csináld vele azt amit ő veled... Ne is foglalkozz vele.majd kinövitek minda ketten!
2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát olyanokat, hogy pl.: belefirkál a füzeteimbe a cuccaimat eldugja ugy hogy utána elveszik meg ilyenek. Most lesz négy éves.
2013. jan. 19. 18:23
 4/8 A kérdező kommentje:
És beszéltem eről a szüleimnek azt mondták hogy milyen undok meg egoista vagyok, és mindig mellette állnak ki csak azért mert még kicsi.
2013. jan. 19. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Most lesz négy éves ?????????? Te jó ég ! Hiszen még kicsi ! Mégis mit vársz tőle ?
2013. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 éves? hidd el nem szánt szándékból bunkózik veled, hanem kisgyerek aki mindent tönkre tesz ez a dolga....tudom h nehéz elfogadnod, de ezzel nem mész semmire ha kiakadsz..
2013. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xshorty válasza:
hidd el én is átéltem ezt. nő még pár évet jobb lesz. füzeteidet pedig rakd magasra. :D még nő pár évet és jobb lesz. legalább is az én tesómmal, mióta van saját gépe, nincs gondom.
2013. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2013. jan. 19. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!