Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beleszólnál abba hogy a...

Beleszólnál abba hogy a sógornőd ne csináljon papucsot a testvéredből vagy kimaradnál belőle?

Figyelt kérdés

Az én sógornőm hordja otthon a nadrágot, és kezdem ezt megelégelni.

Nem zselézheti be a haját, nem csináltathatja meg a fogát, csak a gyerekkel mehet mindenhová a bátyám kivéve dolgozni. Nem jár szép ruhába, mindig az van amit a kedves sógornőm akar, és persze a gyerekkel van zsarolva,ellentétben hogyha ő róla van szó akkor mehet dolgozni, mini szoknyába magassarkúba öltözhet, ha pedig nincs így akkor rohan az édesanyához, aki pedig ismét rohan a bátyámhoz hogy leszidja!


Ha az ő anyja beleszólhat akkor én?

A testvérem mikor áll a talpára? Soha??!!

Miért ilyen tutyimutyi??

Te beleszólnál?? Van jogom??


2013. máj. 20. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nincs jogod.

Velük élsz egy házasságban?

Nem.

Törődj a sajátoddal.

Majd ha a testvéred megelégeli, lép.

Ha meg neki így is megfelel, akkor az ő dolga.

Tudod, mindennek oka van.

Nem tetszik? Ne nézz oda.

De hagyd őket békén.

Ez nem a Te életed.

2013. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
az első válaszoló véletlenül nem a sógornőd?
2013. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Beleszólni ne szólj bele, ne mondd meg még te is szegénynek, hogy viselkedjen otthon.

De leülhetsz vele megbeszélni (higgadtan, nyugodtan), miért jó ez neki. Lehet, hogy kényelmes a számára, hogy mindig más hozza helyette a döntéseket, más készíti ki a ruháit, ...

Beszélgess vele, de legyél te az az egy kivétel, aki nem akar neki dirigálni.

2013. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltathatja meg a fogát? Mégis miért nem? :O
2013. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki a maga sorsa kovácsa. Ha a bátyád ilyen papucs, akkor ha kidobná a sógornőd, akkor is találna egy másik ugyanilyet.
2013. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk ugyanez a helyzet, sőt egyre rosszabb.

Tesómnak már nincs önálló akarata, a "kedves" sógornőm iszonyat bunkó velünk, de tesóm semmiért nem szól, talán azt hiszi, hogy ez a normális. Nem tudom mit lát abban a "nőben", mert régen nagyon megszólta az olyan nőket, és az olyan papucsférjeket is amilyen ő lett. :-( Hát ez van, a bunkóság ragályos.

2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Ne szólj bele, én el is küldenélek ha az én életembe akarnál kérdezés nélkül beleszólni. A tanács attól tanács, hogy kérik. És szerinted ha azt csinálja majd amit te mondasz neki az nem tutyimutyiság?
2013. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
szerintem a 80% hozzászóló egy olyan nő aki szeret a férfiből papucsállatkát készíteni. Hát ne haragudj az nem érdekel engem hogy te neked mi a véleményed, meg a kis akaratod és az sem érdekel hogy te otthon milyen vagy de látszik egy megkeseredett öreglány ;)
2013. máj. 20. 23:01
 9/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem érdekel akkor minek írtál vissza? És minek tetted ki egyáltalán ezt a kérdést ha nem érdekel olyan válasz ami nem tetszik neked? Nem tudom a kis agyadban hogy állt össze hogy én csinálok papucsállatkát a férfiakból amikor pont azt mondom hogy nem kell beleszólni más dolgába. Meg otthon milyen vagyok? Hogy jön ez ide? Egyébként 24 éves vagyok de majdnem talált:D
2013. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mivel nem voltál még ilyen helyzetben, és nem láttad még hogy a saját testvéredből hogy csinálnak hülyét, addig te is ezt mondod hogy nem kell beleszólni.... de ha ott lennél, és így aláznák meg, kibírnád??
2013. máj. 20. 23:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!