Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, a húgom már...

Mit csináljak, a húgom már nem szűz?

Figyelt kérdés

A húgom 13 éves és tegnap hosszabban beszélgettünk mindenről,mert nem mentem sehova és gondoltam "kifaggatom" pár dologról.( A családunk teljesen normális,nekem most lett először barátom,a bátyánk pedig sose hozott haza senkit,a szüleinkkel bármiről lehet beszélni és mindig (szinte) mindent megbeszélünk. Viszont azt vettem észre,hogy az osztálytársai ilyen kis plázacicák,halálra vannak sminkelve,magassarkút húznak,mini ruhákat.) Kérdeztem a húgomat,hogy tetszik-e neki valaki mondta,hogy igen. Mondtam neki,hogy akkor beszélgessen vele meg ilyenek,próbáljon vele kapcsolatot létesíteni. Erre ő azt mondta,hogy az már megvolt. Kérdeztem,hogy beszélgetett-e már vele,mondta,hogy persze. Kérdeztem,hogy valami más? Puszi csók ilyesmi. Erre azt mondta,hogy lefeküdtek és hogy többször na meg,hogy még fognak is és ne szóljak bele,mert ez az ő dolga,de ne mondjam el a szüleinknek. Azt hittem viccel,de mondta,hogy nem. Nekem általában mindent elmond,de keveset vagyok itthon mivel koleszos vagyok és a bátyánk is,tehát általában csak a kisebbik húgunk és a szüleink vannak itthon. Most mit csináljak? Mondjam el a szüleinknek? Bár attól félek,hogy a bátyánk az ilyenre "allergiás",még nekem is azt mondta,hogy ha megtudja,hogy lefeküdtem a barátommal neki annyi. Akkor mi lesz ezzel a gyerekkel? Mit kéne tennem?

17/l


2013. máj. 26. 18:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Annyi idős vagyok mint te, nekem is most lett barátom. Szerintem mindenképpen mondd el a szüleidnek, mert ez nem teljesen normális, bár manapság a kislányok korán kezdik a dolgot. Mindenesetre jobb, ha tudják a szüleitek.

2013. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
74%

hát tartsd titokba neki ha nem akarsz neki rosszat

de ha nem védekezik verd le a fejét

most jobbat nem tudsz vele csinálni

2013. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Jobb lenne ha elmondanád. Tudom g.ci dolog vele szemben, de ha netán nagyobb baj történik azt talán már neked sem meri majd elmondani. Szüleid még lehetnek rá hatással.
2013. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
83%
Nehéz kérdés. Vissza már nem csinálhatod... Én ettől függetlenül azt mondom, mondd el a szüleiteknek! A húgod még kiskorú, szóval még a törvényhozók sem tolerálják, hogy ennyi idősen nemi életet éljen. Plusz, ha Te nem vagy otthon, hogy szemmel tartsd, legalább a szüleid jobban fognak figyelni rá. Azt értsd meg, hogy bármennyire is korán érnek a mai fiatalok, ő még gyerek. És a szüleitek felelőssége. Ha bármi gond adódik, csak mert a szüleitek nem tudtak róla, hogy mit csinál... Érted.
2013. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább felvilágosítanám a védekezésről, a női ciklusról, a tiniterhességek veszélyeiről.

Attól jobban félek, hogy terhes lesz, mert a gyereket nem lehet meg nem történté tenni.


És arról is beszélgetnék, hogy miért kezdte ilyen korán. No nem tolakodóan, de azzal valamit kompenzálni akar egy kislány, hogy elkezdte ilyen korán a nemi életet.

2013. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem érsz el azzal,ha elmondod a szüleidnek. bezárni, tiltani nem tudják. inkább mérd fel a terepet olyan szinten, hogy védekezéssel, veszélyekkel mennyire van tisztában.
2013. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
10%
Szerintem hagyjad... Mert akkor mindenki cseszegetni fogja a családból..de igazából nem tudom mert ez mellett nem lehet elmenni úgy h ne csinálj semmit :/ Te mi felé hajlasz? Nehéz döntés...De mégis szerintem mondd el mert megkell tanítani valahigy erre!
2013. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
66%
Ha a fiú elmúlt 14 akkor feljelentheted kiskorú megrontásáért. Egyébként meg tényleg lehet, hogy jobb lenne, ha elmondanád a szüleidnek.
2013. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
29%
#7-es vagyok.. Mondjuk én 14 éves lány vagyok.. Nem voltam még úgy együtt fiúval.. De ha ilyen lenne és elmondaná a nővérem igaz h elsőnek nem örülnék neki de amikor nagyra nőnék rájönnék h mit köszönhetek neki :s kitartás! :)
2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
mit köszönhetne neki? semmit.
2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!