Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez így nem mehet tovabb. A...

Ez így nem mehet tovabb. A testverem egy kocka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

En naponta max. 3 orat, ha gepezek, es a tesom kockanak hiv.

A tesom minden nap gepezik, de tobbet mint en. Raadasul o meg telefonon folytatja, ha anya elkuldi... Van hogy amint felkel telozik, ebed kozben is, es neha rajtakapom, hogy hajnali 2kor meg telozik.

Akkor most ki a kocka?

Raadasul ha hozza merek szolni, akkor leharapja a fejem.

Mivel egesz nap az agyaban fekszik, brobalom buzditani dolgokra, de ahelyett hogy jonne, inkabb megpukkad, es elmond anyanak. Anya persze megszid, aztan elmondja az osszes rokonunknak hogy milyen gonosz vagyok.

Ebbol elegem van. Mit lehetne tenni?

En: 13/L

Tesom: 11/F



2013. júl. 12. 08:57
1 2
 1/11 Jézus :) ***** válasza:
36%
Még gyerekek vagytok. Hadd játszon. Majd kinövi. Ezzel sokan voltunk így.
2013. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az öcsem a kocka...

Napi 8- 10 órát gépezik, az alvás rovsára, amikor iskolaba járt, akkor is, most már dolgozik, most is...


Ő is így kezdte mint ti, jelenleg a szociális kapcsolatai 0- val egyenlőek.

A szüleim s vették komolyan, most látják mi lett, és kapkodják a fejüket, persze ha szóltam én voltam a hü...e

Nem mondom, én is napi sok órát ülök gép előtt, de van mellette életem.

azért a 3 óra sem kevés (kb ennyit föltök én is gép előtt, de ennek nagyrésze olvasás, mivel nem papír alapú könyvet olvasok, hanem a táblagépemen)

Nem tudom mit szetnél tenni, mi a konkrét kérdés, mert ha nem a tesód, akkor te ülnék a gép előtt az sem jobb... Családilag kellene tenninvalamit, programokat csinálni, egyedül az égvilágon aemmit nem tudsz tenni, ez a tapasztalatom, tesóm és köztem 3 év van... Kb 12-13 évesen kezdődötta gond, pedig abban az időben még telefon sem volt mindenkinek (akkor kezdett terjedni)


26/ n

2013. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Ne foglalkozz ezzel. Miért nem játszol a barátnőiddel? Tesód meg hagyd gépezni, ha azt akar.
2013. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok. A 2. válaszolónak teljesen igaza van. Viszont ez ellen te semmit sem tudsz tenni, csak a szüleid.

Annyit tehetsz, hogy te ne kockulj :) hanem játssz inkább a barátnőiddel.

2013. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igazabol azt probalom elerni a tesommal, hogy a kapcsolatunk ne 0-an legyen.

Ha mondok, vagy mutatok neki valamit, akkor ez a valasz: Aha! Na, de hadd nezzem a videot...

Vagy valami hasonlo szokott lenni.

2013. júl. 12. 09:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Helyesbitek: a bartnoimmel nem jatszani szoktunk, hanem biciklizni, gorkorizni, es filmeket forgatni :P :)
2013. júl. 12. 09:14
 7/11 anonim válasza:
Szerintem egy jó kis verekedés mindjárt javítana a kapcsolatotokon , ez nálunk is mindig beválik. Tesóm is ugyanilyen volt aztán piszkálgattam és harcoltunk , mostmár nem ül annyit a gép elött , és ennek anyum is örül.
2013. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy brtnőm öccse is kocka... De Ő sem tud mit tenni, bár ő egész nap WoW ozik, stb, ninncsennek haverjai
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az én öcsém is ugyan ilyen.Én kitaláltam neki programokat pl. amikor valamit el kellet intéznem akkor őt is magammal vittem v. elvittem magammal a plázába. Ez megtetszett neki és utánna már ő mondta hogy menjünk valahova és mondta hogy ez jobb mint kockulni
2013. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugi én 8 orákat űlők a gép előt oszt már néha szédűkők is tőle xd
2013. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!