Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a testvéri kapcsolatról? Bosszú vagy Béke? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos ez már már nem csak kistestvérek hisztis vitája, mindketten felnőttek vagyunk. A testvéremmel egy munkahelyen dolgozunk, a főnökünk amilyen kedves mindig egy feladatot ad nekünk, de akármi is az, a tesóm mindig azt mondja"ó csináld már meg" ha csak annyit mondok neki hogy egy papírt fénymásoljon le, " ó, csináld már meg"... Hozzáteszem ha véletlenül hibázok, akkor mindig ledöf, hogy milyen béna vagyok, néha besegít, de akkor is bírálja a munkámat (persze csak akkor ha negatívan értékelhet) és szereti csak a könnyű részét elvégezni, és ez már jórégóta így megy, inkább elmegy más irodákba a munkatársakkal beszélgetni, és nem is együtt jövünk el a munkából. Lényeg a lényeg: egész életemben azt éreztette velem, hogy egy szardarab vagyok és nem érek semmit, ha egy tollat ha elejtek, akkor de béna vagyok, de ha ő felborítja az irodai asztalom, "jaj bocsika". Mindig utasítgat, hárman vagyunk testvérek, a húgom jobban utálja mint én.( de ő már külön utakon jár(elköltözött)

és ha ez nem lenne elég, együtt beíratkoztunk egy tanfolyamra, ahol tuti én leszek a béna, ő meg királynő... Szeretném megbosszúlni, mit tehetnék? Sajnos képtelen vagyok őt irányítani :( (ez csak egy kis ízelítő volt az egészből..). Előre is köszi a válaszokat


2013. júl. 21. 07:22
 1/6 anonim válasza:
Nem tudok segiteni,csak mondom hogy en is igy vagyok es nem pisi dolgokrol van szo..14L o 17
2013. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pisis*
2013. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg egy helyen dolgoztok, és mindig a nyomodban lesz, addig nincs megoldás. El kéne kezdened építeni egy olyan életet, egy olyan utat kéne kezdened, ami nagy ívben elkerüli őt. A helyedben elkezdenék titokban másik munkahelyet keresni, majd egy nap szépen váratlanul bemutatnék neki. A legnagyobb bosszú ez lenne, hogy faképnél hagyod és szétválnak útjaitok.
2013. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ez tényleg nem rossz ötlet, köszönöm, bebizonyítom neki, hogy nélküle nem hogy ugyanannyit.. Még többet êrek!köszi:)
2013. júl. 21. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy életkor alapján felnőtt vagy, de érzelmileg, értelmileg gyerek.

"Hogy bosszuljam meg...?" - Egek!


Egy felnőtt így reagálna:


odaállna a főnöke elé és szépen megbeszélné vele, hogy "Ne haragudjon, de kérem, a jövőben ha lehet NE adjon közös feladatot XY-al, mert az, hogy testvérek vagyunk, nagyban megnehezíti a professzionális munkavégzést!"


Ahogy párkapcsolatban vagy házasságban lévőket sem osztanak be szívesen egymás mellé, úgy reális oka van annak is, hogy testvéreket sem kellene.

2013. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Drasztikus lépésre kell elszánnod magad ha azt akarod hogy békén hagyjon ! Áruld be a főnöknek , vagy ha ez túl drasztikus mond meg hogy a közös munka tönkreteszi a kapcsolatotokat !:)
2013. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!