Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan sérelmezte a testvérem...

Jogosan sérelmezte a testvérem, hogy neki öntöttem ki a szívemet arról, hogy mennyire el vagyok keseredve a férjem munkanélkülisége miatt?

Figyelt kérdés

Azt mondta a testvérem,hogy ez neki nagyon irritáló,hogy pont neki mondom el,amikor nekik most nagyon jól megy és szerinte én azt éreztetem vele,hogy ő most miattunk érezze magát kellemetlenül .

Én erre azt mondtam ,hogy ha már az egyetlen tetvéremnek sem mondhatom el,akkor kinek ...tabunak kellene lennie köztünk annak,hogy mennyire el vagyok keseredve az életszinvonalesésünk miatt ,azért ,mert a tetvéremnek jól megy anyagilag ?


Egyáltalán fel sem merült olyasmi ,hogy én kölcsönkérni akarnék a testvéremtől(de lehet emiatt érezte magát kellemetlenül ?) ,mert szerencsére nekem van munkám és beosztjuk amink van,nem költekezünk túl .


2013. júl. 30. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy jogosan. Szerintem teljesen normális, ha az embernek néha panaszkodnak egy kicsit az anyagiak miatt. Mondjuk nekem pont nem, én még fiatal vagyok az ilyesmihez, de pl. anyám csomószor mondja, hogy egyik-másik munkatársa ilyet-olyat mondott neki, hogy kicsit nehéz időszakokat élnek stb.. Ha anyám meghallgatja őket anélkül, hogy bármi köze lenne hozzájuk, a testvéred is igazán meghallgathatna téged.
2013. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen, ha soha nem beszélitek meg egymás közt a gondjaitokat, és most "véletlen" megtaláltad ezzel a problémával.
2013. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig megbeszéltünk idáig mindent.
2013. júl. 30. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.


Én is mindig panaszkodom a tesómnak, soha nem azzal a szándékkal hogy célozgassak neki, egyszerűen jólesik kibeszélni magam, utána megkönnyebbülök.


Ja, és tesóm természetesen felajánlotta hogy kölcsönad, én pedig természetesen nem fogadtam el.


Véleményem szerint az lenne a normális, ha megkérdezné hogy segíthet-e valamiben, nem pedig az hogy ne irritáld és ne zavarj bele a kellemesen langyos életükbe a sz@ros problémáddal.


Bármikor fordulhat a kocka...

2013. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán azt sérelmezte, hogy eddig jobban ment nektek mint neki, és ő nem jött panaszkodni amikor ők voltak rosszabb helyzetben, te viszont megtetted. Nyilván ez nem egy okos nézőpont, hiszen te jóindulatúan bizalmat szavaztál a testvérednek. Őt viszont talán sokáig nyomasztotta, hogy nem vitte annyira mint ti, másra nem tudok gondolni.
2013. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!