Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám folyton piszkál...

A bátyám folyton piszkál amikor menstruálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 12,5 éves lány vagyok és a bátyám 14 éves. 11 éves koromban jött meg először. Szóltam anyának, hogy azt hiszem megjött, és anya hangosabban mondta, hogy ad betétet, és ő ezt meghallotta. Pedig tudja, hogy miért menstruál egy nő, és anya is mindig rászól, de ennek a hatása kb. 1 óráig tart. Amúgy egész jó testvérek vagyunk, szóval nem is értem hogy miért csinálja ezt.
2013. aug. 3. 16:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%
Mivel piszkál, most mond egy viccet vagy valami ilyesmi az azért nem a világ.
2013. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Neharagudj, de a bátyád nagyon gyerekesen viselkedik..
2013. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Akár viccelni akar ezen a dolgon, akár durvábban piszkál, azért egy lány biztos, hogy nem ilyen módon éli meg a menstruációt! Én már mondtam volna, hogy üljön el a v*l*gán, örüljön, hogy nem a kis himbilimbije vérzik havonta egy hétig, ha meg nem tudja helyére tenni ezt a dolgot, akkor ne is vegyen róla tudomást. A bátyád tipikus izgága tinédzser, kicsit idióta, mikor zavarba hozza valami, vagy nem tudja helyén kezelni a dolgokat.

Anyutok helyében pedig, bár egyáltalán nem vagyok ennek a híve, de már meglegyintettem volna, mert ha ez rajta marad, mekkora bunkó is válhat belőle a leendő barátnőivel szemben?

2013. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#1 olyanokat mond, hogy majd elmondja az iskolában mindenkinek meg, hogy kikiabálja az utcán... stb. És ez már nagyon idegesítő.

#2 tudom.

2013. aug. 3. 16:56
 5/32 anonim ***** válasza:
50%
És 14 éves? Nem értelmi fogyatékos?
2013. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#3 először mindig én szólok neki vissza és csak ha már tényleg elegem van akkor szólok anyának vagy apának, és van, hogy tényleg látszik rajta, hogy kínosan érzi magát és próbál kimászni a helyzetből a piszkálással. És nem csak engem hanem az osztálytársait is szekálja ezzel, meg a haverjaival lopkodja az osztálytársai betétjeit.
2013. aug. 3. 17:02
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben betenném a véres betétet a párnája alá, hagy ébredjen arra másnap reggel és ráírnám, hogy erre gondoltál, kisember?:D Vágj vissza, az emberek csak ebből tanulnak:)
2013. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#5 nem az, egész jól is tanul 4-es körül van, de örül annak, hogy ezzel szekálhat engem és az osztálytársait, mert a haverjai szerint is és szerinte is ciki a menstruáció témája.
2013. aug. 3. 17:05
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha ilyen idióta testvérem lenne, én reggel tuti a homlokára ragasztanék egy használt betétet, lefotóznám. Aztán ha még mindig piszkálna, megzsarolnám, hogy elküldöm a képet a haverjainak:)

Tuti békén hagyna ezek után ;)

2013. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, de ha véres betétekkel ijesztgetném, az kissé higiéniátlan lenne, és anyáék is azt mondanák, hogy lesüllyedtem a szintjére és rám is rám szólnának.
2013. aug. 3. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!