Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Általában miért a családtagjai...

Általában miért a családtagjaink, testvéreinkben kell a legjobban csalódni? Miért ők tesznek be leginkább?

Figyelt kérdés
Nem értem,szívemből szeretem az embereket,és nyitott vagyok és szeretetteljes a családomról nem beszélve,mindig ott adok és úgy segítek ahogy tudok,de mégis kibeszélnek,a szemembe vágják a véleményüket meggondolatlanul vagy szándékosan olyanról amiről közvetlenül nem tehetek megbántanak és egymás szavába vágva úgy érzik ők most megmondták a magukét úgy hogy meg sem vizsgálják a másik oldalát a dolgoknak segítség és beszélgetés helyett nem becsülnek nem néznek fel rám azt nézik mi az ami nem kerek nekik pedig nem adtam rá okot úgy érzem jöttem azzal hogy ha nem vagy más cipőjébe miért mondasz véleményt és hasonlókkal ,majd azt mondtam hogy én nekem is megvan a véleményem csak én nem bántom meg vele a másikat....a konkrét szitu érdekel leírhatom csak nem akartam sokat írni....ha jól tettem miért én érem magam mégis rosszul? mit lehet tenni ez ellen?miért nem veszik észre magukat?miért nem kérnek bocsánatot?tényleg meg kell sértsem jobban őket ahhoz hogy észrevegyék én is ember vagyok és fáj amit mondanak,de persze akkor jön hogy a béke kedvééért maradj csendben...nem veszem fel csak folyton elnyomva és kiszolgáltatva érzem magam emiatt ahogy kiteszem a lábam otthonról már jön is kibeszélés valami tanácsot tudtok adni?Köszönöm

2013. aug. 7. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem "anya" 18 évesen kidobott otthonról, szóval van ilyen is.
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni sajnos...Lehetsz akármilyen jó ember csupa jó szándékkal MINDIG lesznek olyanok akik nem bírnak vagy egyenesen utálnak téged. De vannak olyan emberek is akik azt adják vissza ,amit te adsz,szóval a lényeg, hogy továbbra is legyél szeretetteljes, a normális emberek továbbra is melletted fognak állni. A pletykálkodók meg ha ennyi eszük meg tartásuk van és nem értik a szép szót rájuk kell hagyni...ha az ad nekik örömet ,hogy más baján csámcsogjanak,akkor tegyék ne érdekeljen.
2013. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat neked is utolsó és a biztatást is!!Azt vettem észre egyre kevesebb a megbízható nem pletykás és őszinte ember,még így is hogy nem keresem a másik hibáit csak a előnyeit tényleg szeretem őket,de nem törődöm lett itt mindenki..hideg ,rideg,leszarom stílusú lekezelő,arrogáns és nagyképű szinte hihetetlen de hiába vagyok ilyen nem vonzom a tiszta szívűeket romlika világ bekebelezi őket ne tudom szomorú hogy a szeretteit az embernek is kerülni kell mint a leprást mert nem jó közöttük ez van,maradok attól aki vagyok de néha nálam is kiborul a bili köszi hogy elolvastátok!!:)
2013. aug. 8. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!