Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit csinálnátok? Adnátok...

Ti mit csinálnátok? Adnátok pénzt neki?

Figyelt kérdés
A tesóm sok-sok éve annyira megharagudott rám, teljesen igazságtalanul, hogy nem beszélt velem többé. Elég sok év eltelt, és egyszer csak felhívott, találkozni akart, jóban lettünk ismét, erre kiderült, hogy csak azért, mert pénz kell neki, és tudja, hogy én adhatnék. De teljesen átvert és kihasználni akart csak. Ezek után nem tudom, mit tegyek. Le van égve, segítenék neki, de nagyon haragszom rá!
2013. szept. 2. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem adnék
2013. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így nem.

Én a saját testvéremnek adnák bármennyit, de mi folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, én is számíthatok rá bármiben. De a te eseted nem ilyen. Testvér ide vagy oda, nem adnék.

2013. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mire kellene a pénz és mennyi? Én csak szerződéssel.
2013. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki,főleg ha csak azert lett újra jóba veled,hogy kihasználjon.Ha kölcsön adsz neki,nem hiszem hogy valaha is megadja...:( egyik ismerősünket megsajnáltam,kapott pénzt.Azota nem is köszön,ràm se nêz.Nagyon rosszul esett :(
2013. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki, semmiképp.
2013. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ez az összegtől is függ és attól, hogy mennyi pénzem van, de nagy valószínűséggel nem adnék...
2013. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Semmiképp sem adnék. Nyilvánvaló, hogy a pénzre utazik, és nem rád kíváncsi. Érdekből keresett meg.
2013. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha tényleg nagy a baj és megtehetem, hogy adjak neki, akkor igen. Csak a testvéred. Viszont, ha tudod, hogy nem valami fontos dologra kell neki akkor ne. Nem tudom téged, hogy neveltek, de engem úgy, hogy akármi van a testvéremen segítsek, mert később csak mi leszünk egymásnak.
2013. szept. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KnightBalazs ***** válasza:
Én természetesen ha tudnák valakin segiteni megtenném föleg ha atestvérem az persze kérdéses hogy evel te segitesz-e rajta vagy nem... De nem tartom helyesnek azt hogy haragszol rá mindenki hibázhat inkább törekedj arra hogy jótestvérek vagytok tudom milyen az ha két testvér közül az egyik meghal ugy hogy utálták egymást tatám járt igy és elhiheted hogy szörnyebb dolog nincs láttam tatám testvérében a megbánást mert ö sértette meg a tatámat elöször de te nem szabad abba a hibába ess amiba a atatám ugyanis ö retenetesen makacs volt és nem akart semmi körülmény között kibékülni testvérével ... te ne ezt tedd! Remélem segitettem :))
2013. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy átlátok a szitán, tisztában vagyok vele, hogy csak a pénz miatt békült ki velem, aztán adnék neki.
2013. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!