Az új mostohatesó?

Figyelt kérdés
Kb. egy fél éve anyukám összejött egy pasival.Ezzel nem is lenne semmi baj csak a pasasnak van egy 10 éves fia.Ez sem gond hisz nagyon tündéri egy kisfiú és nagyon imádom csak kicsit ilyen félős de csak velem szemben(amúgy meg nagyon kis hiperaktív könnyen barátkozó) pedig már több mint fél éve ismerjük egymást.Volt már hogy odajött hozzám és megkérdezte hogy: "ugye mi barátok vagyunk" és erre természetesen igent mondtam de annyira össze voltam zavarodva hogy hirtelen fel se fogtam és nem volt valami tiszta a válasz :$.Szóval a lényeg:Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatunk?Tudom hogy erre nem könnyű választ adni.Hülyék kerüljenek!Köszi!

2013. dec. 1. 06:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*14L
2013. dec. 1. 06:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdemenyezz. Játssz vele, beszélgess vele.
2013. dec. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoktam vele játszani és beszélgetni is de amint vége a játéknak már nem olyan az egész...
2013. dec. 1. 07:20
 4/8 anonim ***** válasza:
lepd meg valamivel :)
2013. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Verd meg! az jó játék aztán csikicsiki
2013. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tud olyat, amit te nem? Korizni, bringázni, akármit? Kérd meg, h tanítson. Azzal át tud szakadni egy gát. (egyébként el is játszhatod, h nem tudsz...)
2013. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Te hány éves vagy?


Ha idősebb annyival, hogy van egy kis zsebpénzed/bevételed, akkor vidd el egyszerűen fagyizni, vidámparkba, stb., szórakozzatok!


Majd megszok a kissrác, ennyi idősen én is nagyon félénk és zavart lettem volna, ha új testvért kapok hirtelen. Főleg ha egyébként is félénk jellem. Szerintem csak beszélgess vele hétköznapi dolgokról, segíts neki a házijában, nézz vele mesét néha, játsszatok, szórakozzatok, a többi jön magától. Na meg ha le akarnák szidni, védd meg :)

2013. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Légy kedves, segítőkész, érezze, hogy számíthat rád. De legyél őszinte is, ne akarj minden áron a kedvében járni. A közös csínytevések jó kiinduló pontok.
2013. dec. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!