Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Adjak a tesómnak thai relax...

Adjak a tesómnak thai relax massage ajándékkupont, ha nem olyan szép a hátán a bőr?

Figyelt kérdés
Régen nagyon pattanásos volt neki, most se szívesen mutogatja, mert heges, itt-ott még vannak pattanások is. Nem hatalmas nagyok de mégsem olyan szép a háta. Tudom h nagyon szeretne elmenni egy masszázsra, próbáltam kipuhatolózni, h milyenre, és a tradicionális thai masszázs ahol ugye ruhában masszíroznak, az nem tetszik neki, vmi nyugtatóbbat akar. Szerintetek ez jó ajándék neki, vagy nem fog elmenni, vagy esetleg a masszőrök csúnyán fognak rá nézni, amiért ilyen háttal idejön
2014. jan. 3. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ajándékozd nyugodtan ezzel,jót tesz.


Nekem is csúnya a hátam a pattanásoktól (nem igaz hogy majd 30 évesen is olyan mint egy 16 évesnek),de ettől masziroztatni járok,egy szál bugyiban masziroznak.Nő masziroz,nem ciki.

A masszőrök láttak már elég csúnya hátat,kevés ember szerencsés annyira,hogy szép tiszta a bőre.

2014. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!