Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy mindig csak az...

Normális, hogy mindig csak az ikreimmel vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok , van 3 ikrem, egypetéjűek vagyunk, szóval az érdeklődési körünk 90% ban egyezik. Nincs saját baráti körünk. Kiskorunktól fogva úgy neveltek minket mintha " 1ek lennénk" , és mostanában pedig egyre többet választanak külön minket a hétvégéken, és ez nekem nagyon rossz. Mit lehetne tenni, hogy a későbbiekben a tesóim nélkül is boldoguljak? Egyáltalán meg tudnánk ezek után azt szokni, ha különkerülünk majd valamikor a későbbiekben?

2014. ápr. 15. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Négyen vagytok ikrek? Az vicces lehet! :)

Szerintem barátkozz másokkal a suliban, esetleg közösen is barátkozzatok másokkal.

Jelentkezzetek külön iskolákba.

2014. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

nem igazán tudom átérezni a helyzetedet, ugyanakkor általánosságban azt kell mondanom, hogy érdemes lenne mindannyiótoknak barátkozni... nem azért, h elszakadjatok egymástól, hiszen ettől függetlenül egymással is tölthetik az időt, de ennyi éves fejjel, be kellene illeszkedni, meg kellene tapasztalni, milyen, amikor más stílusú, érdeklődési körű emberekkel barátkoztok, rá kellene érezni a társaságban megélt élmények ízére, mikor is nem együtt vagytok, hanem külön-külön (példa gyanánt, táborozol az ikreidtől függetlenül) és ugyebár a pasizós időszak is itt van (jó esetben még persze lassacskán és ráérősen, de akkor is)... márpedig, ha kizárólag egymásra vagytok utalva, az sodorhat majd titeket kényelmetlen helyzetekbe, hiszen nagyon sokféle és fajta, típusú ember létezik, ha pedig mindig csak az ikreiddel vagy (és ez rájuk is mondható) akkor természetessé válik, h jó, hiszen mindannyian ugyanazokat a dolgokat szeretitek, nagyjából ugyanúgy gondolkoztok és vélekedtek a dolgokról,... mások megismerése, sok sok sok minden megismeréséhez vezetne és nagyon sok új érzést és élményt tapasztalhatnátok meg így


természetesen, mondom még 1x, ettől függetlenül ugyanúgy tölthetnétek egymással is időt


hidd el, te magad is élveznéd, ha barátokra tennél szert és kimozdulnál ebből a komfortzónából

2014. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A szüleink épp ezért küldenek minket hétvégére mindig máshoz(mama, keresztanya) aludni , de már az is nagyon rossz. Igazából bevallották, hogy rosszul neveltek minket és ezért csinálják ezt. Nyáron felmerült ez a külön tábor kérdés, hogy 4 félébe megyünk külön-külön... végül nem mentünk anyáék beleegyeztek , hogy 2-2-en megyünk 2 táborba de úgy is nagyon hiányoztak a többiek.


Ez az egész kérdés úgy merült fel bennünk, hogy a szüleink elkezdtek beszélgetni a pályaválasztásról ,is konkrétan kijelentették , hogy nem jelentkezhetünk ugyan abba a suliba, pedig u.azokban vagyunk jók, is u.azok is szeretnénk lenni ... Itt a általánosban már rég megszoktak minket úgy ahogy vagyunk. De egy olyan suliban ahol "senki" nem lesz velem... hát attól nagyon félek. A suli ügyben még abba sem mennek bele, hogy 2 felé választanak minket. Szerintük külön életet kell alakítanunk.


u.i: nem azért vagyunk 14 évesek 7. ben mert buktunk , hanem mert csak 4,5 évesen kezdtünk el beszélni és több mindenben le voltunk /vagyunk maradva a fejlődésben.

2014. ápr. 15. 17:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lehet :))) MI van ha valami fiú fog tetszeni? A kérdésre a válasz... Nekem óvodás korom óta iker haverjaim vannak(értsd: 2 gyerek ) Mindkettővel jól kijövök, viszont ha szétávlasztják őket, mint aki megtudta, hogy halálos beteg.
2014. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és megtudhatnám, mik akartok lenni? :) (előző) :D
2014. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom,a testvéreid a barátaid is egyben, szerintem ez normális.
2014. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
fizika, matek, csillagászat nagyon érdekel minket , szóval asztrofizikusok :D
2014. ápr. 15. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan izgalamsan hangzik, nem tudom elképzelni, hogy "lenne belőlem" még több! :D Sok sikert a további tanulmányaitokhoz, és egyebekhez! 14/F
2014. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2014. ápr. 16. 10:05
 10/13 anonim ***** válasza:

ezeket inkább az ikrek tudják megítélni szerintem.


Én bár kétpetéjű iker vagyok, nagyon is értem miért akarnak a szüleid szétválasztani titeket, de viszont az egypetéjűek egészen mások, ha szeretnél beszélgetni, írj!

2014. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!