Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek most mit tegyek?

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleink lassan 5 éve külföldön dolgoznak,ezért a nagymamám "nevel" engem és a 13 éves húgomat.!

Tegnap mikor hazaértem,a húgom szaladt sírva hogy a mamához jött valami ismeretlen férfi,és amikor kiment enni akkor a mama leordította a fejét hogy vendége van,és hagyja őket egyedül!

A húgomról meg tudni illik hogy elég nagy a szája,és persze mint mindig,mostis vissza feleselt a mamának....

És a kedves ismeretlen megelégelte és felpofozta a húgom!!!

Mit kellene ilyenkor tennem?? Én nem emelek kezet a húgomra,akkor más se!!! Érte ölni tudnék,és nem viselem el ha valaki bántja!!

17/f



2014. jún. 20. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mit mondott a hugi hogy igy ki tudja húzni a gyufát?

Nem szabadott volna az ismeretlennek megütnie.Először is ki kellene deriteni hogy ő kicsoda.

A mama mit tett?megvédte a tesod vagy hogy reagálta le az ügyet?

2014. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

1, Nem kell a nagyszülőnek visszafeleselni, az az alap.

2, Nagymamát kellene megkérdezni, hogy milyen jogon pofozta fel az ismeretlen az unokat.

Bar ha "megelégelte" a felemelését, akkor a húgod se nagyon fogta vissza magat.

2014. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
58%
szépen álj oda az ismeretlen férfi elé és szépen magyarázd el neki hogyha mégegyszer megteszi feljelented vagy provokáld hogy téged is üsön meg akkor már nyugodtan fel is lehet jelenteni és mehet a helyére :)
2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ha en lettem volna ott es a kislány beszól az ot nevelo nagymamanak pl egy "nem vagy az anyám nekem ne parancsolgass"-t, en is fel képeltem volna érte.
2014. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

1. Nem kéne megütni egy ismeretlen gyereket.

2. A nagyanyátoknak viszont fel kellett volna pofoznia a húgod. Visszafeleselésre kitűnő kezelés.

2014. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A nagyival tisztázd, ki volt ott. ÉS miért nem védte meg a húgodat tőle. A szüleiddel is meg kéne beszélni, mielőtt lépsz.
2014. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Nadiene ***** válasza:
Gondolom azonnal felhívtátok a szüleiteket, nem? Ők mit mondtak?
2014. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem a mamával hogy mi ez az egész és azt mondja hogy csak egy barát...és hogy nem mondott semmi rosszat a hugi csak az ismeretlenke ideg kezelésekre jár! És hogy jól van azt üzeni hogy "bocsi"!!

És ezt így halál nyugodtan közli!!! Nekem az nem mentség hogy ideg problémái vannak!!!

2014. jún. 20. 10:43
 9/18 anonim ***** válasza:

"A húgomról meg tudni illik hogy elég nagy a szája,és persze mint mindig,mostis vissza feleselt a mamának.... "



Ezzel kapcsolatban elbeszélgettél már a húgoddal?

2014. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Persze!! Ezerszer mondtam már hogy vegyen vissza és az eset után is mondtam neki hogy valószínűleg azért volt balhé mert megint nem fogta be a száját,de attól még egy idegennek semmi köze az én hugomhoz!

Egyébként meg hozzá senki nem szólt! Ő a felnőtt uralkodjon magán!!!!

2014. jún. 20. 12:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!